Optymalizacja pracy logistyka w firmie – jaki system wdrożyć?


Rozmawiałam ostatnio ze znajomą, która podobnie jak ja zajmuje się logistyką w swojej firmie produkcyjnej. Wymienialiśmy swoje doświadczenia i obie postanowiłyśmy w najbliższym czasie usprawnić pracę naszych działów, aby sprawdzić, której pójdzie to lepiej. Chciałabym postawić na dobre narzędzie informatyczne, które pomoże zarówno w kwesti organizacyjnej, jak praktycznej. Co polecacie?
balińska
 
Posty: 62
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:45

Praca w logistyce to ciągłe zmiany i dostsowywanie na przykład transportów do aktualnych możliwości produckyjnych, konsumenckich i tak dalej. Tutaj nigdy nie ma stałych standardów, bo trzeba na bieżąco dobierać sobie narzędzia. No chyba, że jest na rynku jakiś super program, to sam chętnie z niego skorzystam.
ninja
 
Posty: 18
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:35

To zapraszam do zapoznania się z tym programem http://think.pl/rozwiazania-think/quello/ , bo w takim razie nie miałeś z nim do czynienia wcześniej. Polecam Ci ten program, bo t prawdzie kompedium wiedzy na temat taboru transportowego i przewozów towarowych. Nie potrzeba innych narzędzi do sprawnego zarządzania.
król
 
Posty: 47
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:38

No słucham słucham, brzmi bardzo ciekawie...
balińska
 
Posty: 62
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:45

Pisać można dużo i długo...Wejdź sobie tutaj http://think.pl/o-nas/ i poczytaj jakie korzysci płyną z korzystania z takiego narzędzia. Na pewno będzie to oszczędność czasu i pieniędzy. To z kolei powoduje, że działalność staje się bardziej opłacalna, a to z kolei umożliwia dalsze inwestycje. Program sprawdza się w stu procentach...
król
 
Posty: 47
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:38

A i flotowcom jest bardzo przydatny, bo nie muszą pamiętać o tym kiedy zrobić przegląd, czy kiedy ubezpieczyć auto czy przyczepę.
Mirosł4w
 
Posty: 9
Rejestracja: 14 cze 2016, o 13:20


Wróć do Pozostałe tematy

cron