Jak z praca w Holandii - oferty pracy?

Troche przegladałem oferty no i na razie nic mi tak za bardzo niewpadło w oko. Potrzebne mi oferty pracy w Holandii. Czy macie cos może? Pracowalem jako operator wózka no i mam doświadczenie w pracy jako elektryk.
Awatar użytkownika
FranzishekL

Wiesz z ofertami pracy w Holandii to jest tak ze albo szukasz ich w lokalnych gazetach serwisach albo po prostu uderzasz do agencji pracy. Bo zwykle tedy się rozchodzi praca jeśli chodzi o Holandię no i nie tylko.
Awatar użytkownika
piekielny_toster

Prawda jest taka, ze dla Polaków jest praca w Holandii oferty pracy możesz nawet sprawdzic tutaj marvelpc.pl/praca-w-holandii/oferty-pracy-dla-kobiet-i-mezczyzn.html bo to jest agencja pracy która zajmuje się zbieraniem ofert pracy w Holandii i Niemczech. Dla kobiet maja np. prace przy kwiatach a dla mężczyzn np. prace w magazynie wiec mysle ze warto spróbować. Tym bardziej ze stawki za godzine tez sa calkiem spoko.
Awatar użytkownika
WiktorSłonimski

Im wczesniej zaczniesz się przygotowywac do wyjazdu tym lepiej . Na bank warto żebyś troche się podszkolil z jezyka. Bo wtedy masz zawsze wieksza sile przebicia.
Awatar użytkownika
trójkątny180

Wiele osób szuka ofert pracy w Holandii nawet na wakacje to jest dobry zarobek bo nikt od razu niekaze tam się osiedlac na miejscu.
król

No ale jak masz agencję pracy to w sumie nawet szybciej można cos ogarnąć.
Awatar użytkownika
WiktorSłonimski

Wróć do Pozostałe tematy