Ile kosztuje laserowe usuwanie żylaków w Poznaniu?

Czy ktoś z was usuwał sobie zylaki prywatnie, nie na kase chorych? Ile kosztuje laserowe usuwanie żylaków w Poznaniu i gdzie mozna to w miarę szybko zrobić?
Awatar użytkownika
MałgorzataAgatowska

a kwalifikujesz się do zabiegu laserem? nie wszystkie żylaki da się zamknąć laserowo, te większe zwyczajnie się wycina
król

Jeszcze nie byłam u zadnego lekarza więc nie wiem. Narazie chciałam się po prostu zorientowac w kosztach leczenia prywatnego, bo nie wiem czy warto czekac w kolejce na leczenie państwowe.
Awatar użytkownika
MałgorzataAgatowska

Ja w ogóle nie wiem czy laserowe usuwanie żylaków w Poznaniu w ramach państwowej służby zdrowia jest mozliwe. Wiem, że refundowane jest leczenie chirurgiczne, ale czy lecża też laserowo to nie wiem, nigdy o czymś takim nie słyszałam. Jak byś zdecydowała się na prywatną klinikę to pod tym linkiem http://chirurgianaczyn.pl/leczenie-zylakow/ masz opis różnych metod leczenia do wyboru, w tym leczenia laserowego. Oczywiście jak leczysz się prywatnie to musisz przygotwac się na koszty. Minimalny koszt leczenia zylakow to ok. 4tyś za dwie nogi.
sissy

Sprawdziłam sobie ich cennik i nie jest tak zle, chyba sie zdecyduje. Dzięki za linka.
Awatar użytkownika
MałgorzataAgatowska

Wróć do Pozostałe tematy