Słyszałam że są perfumy z feromonami damskie opinie na ten temat gdzieś znajdę?

Cześć, interesuje się taką może trochę dziwną rzeczą, mianowicie damskimi feromonami, słyszałam że są perfumy z ich dodatkeim. Chciałabym spróbować czy znacie takie rzeczy? A może wiecie, gdzie znajdę opinie o tych produktach?
Awatar użytkownika
West-falka

Hej, znam feromony, pewnie, że są damskie. ;) A jakie skuteczne! Bajer po prostu, stosuję od dawna z powodzeniem.

putinka

A gdzie mogę sobie poczytać o tym, wiesz może? Szukałam w necie, ale albo nigdzie nic, albo jakieś głupoty wyszukiwało mi w necie. :/
Awatar użytkownika
West-falka

Nie martw się, zaraz ci poakze miejsce, gdzie na pewno głupot nie będzie, o, tuta zobacz, http://feromony-rank.pl/ranking-najlepszych-damskich-feromonow-opinie/ znajdziesz tam sporo o perfumach z feromonami damskimi opinie są od klientów, którzy wypróbowali specyfiki, a więc masz autentyczne wiadomości z pierwszej ręki, bardzo cenna rzecz. Ja tam zawsze zaglądałam, jak szukałam feromonów, które byłyby skuteczne.
putinka

Ja też znam tę stronę, ale dawno na nią nie zagladałam. Są tam jakieś nowości?
Lajkownia

A jaka strona? O co dokładnie chodzi z tymi feromonami?
Wynnna

Ktoś tu wcześniej o niej pisał, link był. Generalnie chodzi o feromony, dla kobiet.
Lajkownia

Musiałam przeoczyć, napiszesz? :) Feromony? A co to takiego? Chyba gdzieś kiedyś widziałam, ale nie pamietam.
Wynnna

Feromony mają za zadanie jakby uwodzić, wiesz, facetów – zresztą nie tylko uwodzić. A co się będę rogadywać, feromony-rank.pl zobacz sobie co i jak, tam napisali.
Lajkownia

A, już łapię, do tej pory myślałam, że są tylko dla facetó, a tutaj taka niespodzianka, że są też perfumy z feromonami damskie opinie mają całkiem niezłe, nie? Dziewczyny, czy to naprawdę działa? Próbowałyście?
Wynnna

Następna

Wróć do Pozostałe tematy