Czy ktoś z was kupowal zawiasy meblowe Blum?

Troche naszperałem się w necie ale poki co na nic konkretnego się nie zdecydowałem. Mysle o zawiasach Blum ale czy to będzie dobry wybor? Czy szukac cos innej marki?
Awatar użytkownika
FranzishekL

Marke Blum znam ale ja u nich brałem tylko szuflady te były spoko. To trudno mi powiedzieć jak by sprawa wygladala jeśli chodzi o zawiasy meblowe bo to zupełnie inna działka. Ale mysle ze moglbyssprobowac.
Awatar użytkownika
piekielny_toster

Jasne ze możesz probowac tylko pamiętaj o tym ze Blum generalnie produkuje rozne akcesoria meblowe wiec raczej pewnie starają się trzymać wysoki poziom. Tylko wiadomo ze jednemu pasuje Blum drugi powie ze nie, bo za tanie czy za drogie. Wiec kwestia to już gustu.
Awatar użytkownika
WiktorSłonimski

Jakos nie wyobrażam sobie robienia fuszerki w domu. Bo jak się mieszka to chce się mieszkac w ladnym i dobrze przygotowanych pomieszczeniach a nie jakims skupisku przypadkowych rzeczy i byle jakich uchwytwó zawiasów które co chwila trzeba wymieniac. Jak ja pracuje na tyle intensywnie ze po pracy wole odpocząć niż robic remont to wole trochę kasy dolozyc do lepszej jakości. Wiec np. kontakty to nie bralem najtańszych tylko Legranda… marki która jest znana i jakiś poziom trzyma.
gekon

No wszystko spoko tylko ze tu nie chodzi o kontakty elektryczne Legrand tylko o zawiasy meblowe Blum. Dla mnie nic nie mowi ta marka ale ja nigdy się nie zajmowałam remontem :P hehe
putinka

Wiesz jeśli chodzi o zawiasy meblowe Blum to dla mnie sa dobrej jakości. Wiadomo ze to nie starczy ci na 100 lat pewnie ale jednak jak normalnie użytkujesz a nie rzucasz meblami to te zawiasy meblowe to zniosa. Tym bardziej ze to marka która już ma ugruntowana pozycje raczej na rynku a nie jest taki zupełnie no name. Ja zamawiałem tu https://www.ksieciunio.pl/Zawiasy-BLUM-c96 możesz ewentualnie sobie tu poprzegladac co maja.
Mirosł4w

Tak mi się wydaje ze najlepiej z neta kupować bo i taniej i wygodniej. I u nas caly remont tez tak był robiony. Na zakupach z neta… tylko sporo czasem szukania :P
putinka

To jasne, ale jeśli chodzi o ten sklep z akcesoriami meblowymi to ja go mogę polecić. Kupowalem u nich jeszcze kilka zamków meblowych i żaden z nich się nie zacina.
Mirosł4w

Dzieki za wskazówki : ) Jeszcze o nich pomysle.
Awatar użytkownika
FranzishekL

Zawsze możesz wybrać inne. To twoja kasa:P
Mirosł4w

Następna

Wróć do Pozostałe tematy