Zasilanie awaryjne – niedrogi ups do firmy

Myślałem że potrzebuję prostego urzadzenia którego wybór nie bedzie zbyt trudny ale okazuje sie ze nie wiem na co sie zdecydować bo ceny UPSów są bardzo zróżnicowane i chyba nie wiąze sie to z parametrami. Najfajniej byłoby gdybyście polecili mi niedrogie i solidne urzadzenie :).
Awatar użytkownika
FranzishekL

czesc, zasilanie awaryjne w firmie to ważna rzecz i nie należy tego ignorować. Dziś nawet małe biura inwestują w UPSy bo dzieki temu nie maja przestojów kiedy zabraknie pradu i moga bez przeszkód pracować. Na twoim miejscu szukałabym czegoś tu - http://www.soltec.sklep.pl/ups-zasilanie-awaryjne-c-87.html bo sklep jest niedrogi a obsługa naprawdę pomocna i podpowie ci co najlepiej zamówić.
Awatar użytkownika
MałgorzataAgatowska

Super! Nie sądziłem że komuś bedzie sie chcialo dzielic linkiem :). Bardzo ci dziękuę za pomoc.
Awatar użytkownika
FranzishekL

Nie ma za co przeciez to nic wielkiego. Dziś ja pomogłam tobie a jutro Ty albo ktoś inny mi. Karma zawsze wraca :)
Awatar użytkownika
MałgorzataAgatowska

Jest za co dziekowac bo czesto zdarza mi sie o cos pytac na forach i spotykam sie z odsyłaniem do przegladarki albo szukania w 10000 tematów. Pozdrawiam, trzymaj się!
Awatar użytkownika
FranzishekL

Wróć do Śmiech to zdrowie