Rolety.. gdzie najlepsze?

1 sie 2016, o 03:16

Witam. Chcę kupić jakieś wysokiej jakości rolety. Z doświadczenia wiem, że lepiej inwestować w jakość niż zmieniać sprzęt co jakiś czas. Stąd pomyślałem, że może napiszę tutaj na forum i ktoś akurat mi doradzi, gdzie mógłbym kupić wysokiej jakości rolety do domu..? Ktoś coś potrafi doradzić? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
WiktorSłonimski

1 sie 2016, o 03:26

Jak chcesz kupić jakieś rolety żaluzje Warszawa jest na to bardzo dobrym miejscem. Ten sklep ma w swoim asortymencie mnóstwo tego typu sprzętów i raczej jeśli chodzi o wybór to mało który sklep może z nimi równać. A co do jakości.. cóż, ja mam ich rolety i moskitiery już od bardzo dawna i wciąż są jak nowe.
Awatar użytkownika
trójkątny180

1 sie 2016, o 04:21

Ja też szukałem rolety niedawno.. ale mega mi się podobały rolety rzymskie od zawsze. Szukałem po różnych sklepach i w końcu jak wpisałem sobie rolety rzymskie Warszawa cennik to wpadłem na genialny sklep, który w swoim asortymencie ma mnóswo wysokiej jakości sprzętów tego typu ;) Polecam!
Awatar użytkownika
usilnyRoman

1 sie 2016, o 07:14

Według mnie jak chcesz wysokiej jakości rolety okienne Białystok będzie dobrym miejscem, żeby rozpocząć poszukiwania ;) Bardzo ufam tamtejszym sklepom, bo ciągle robię tam zakupy ;)
gepard

Wróć do Budownictwo, wnętrza, ogrody