Wyposażenie do pokoju dla chłopca

Witajcie ludzie korzystający z forum. Zakładam ten temat ze względu na problem z aranżacją pokoju dla mojego dziesięcioletniego syna. Zupełnie nie wiem jak się tutaj zabrać za to. Wiem, co mu się podoba. Jego idolem jest batman, ale nie wiem jak się do tego wszystkiego dobrze zabrać. Czy moglibyście coś doradzić w tym zakresie. W jaki sposób wy aranżowaliście pokoje dla swoich dzieci?
Awatar użytkownika
LadyDominique

Cześć. Ja przede wszystkim zakupiłam dobrą farbę ścienną, bo mojemu synowi zdarza się czasami pobrudzić ściany, wiec swoje pieniądze zainwestowałam w to. Ponadto kupiłam mu ładne już młodzieżowe meble, nowoczesne i parę dodatków. Najbardziej cieszył się z zasłon bo prezentowały motywy kosmicznych wojowników i świeciły w nocy. W sumie nie myślałam jeszcze nad oświetleniem na razie posiłkujemy się zwyczajnym, starym żyrandolem, ale będę musiała w najbliższym czasie zmienić na coś innego, ładniejszego.
Awatar użytkownika
2strona_lustra

Cześć. Według mnie oświetlenie odgrywa ważną rolę. Myślę, że takie lampki http://mariner-lampy.pl/pl/c/Lampki-biurkowe/271 z pewnością przydadzą się w każdym pokoju. Bardzo ładnie wyglądają i chyba młodzieży i dzieciom przypadną do gustu. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
trójkątny180

Witajcie ponownie. W sumie dobry pomysł z tym oświetleniem. Nad tym jeszcze się nie zastanawiałam. Pozwoliłam sobie kolego przejrzeć oferty sklepu, w którym pokazałeś swoje lampki nocne i rzuciło mi się w oczy coś takiego http://mariner-lampy.pl/pl/c/Kinkiety-scienne/341 myślicie, że coś takiego można zainstalować do pokoju chłopca? Mnie się bardzo spodobały. Dziękuję kolego za udział.
Awatar użytkownika
LadyDominique

Hej. Super! Mnie się bardzo podobają. Wydaje mi się, że do pokoju nastolatka dobrze będą pasowały, chociaż ja bym znalazła także inne miejsce dla takiego oświetlenia.
Wynnna

Tak też myślałam. Mnie też się bardzo podobają. Jeszcze raz dzięki wam za podpowiedzi.
Awatar użytkownika
LadyDominique

Wróć do Budownictwo, wnętrza, ogrody