Umywalki granitowe

Umywalki granitowe
9 sie 2016, o 01:45

Witam wszystkich! Chiałabym sobie sprawić umywalkę granitową do kuchni. Tak się składa, że bardzo wiele czasu przesiaduje w kuchni bo pracuję tam i potem rozwozimy na dowóz jedzenie ;) To taki nasz mały biznes domowy, który coraz lepiej prosperuje. Ale przechodząc do meritum sprawy, chcę zainwestować w produkty lepszej jakości i m.in. w umywalkę granitową. Czy ktoś zna sklep, firmę gdzie mogłabym takie coś zamówić?
Wynnna

Umywalki granitowe
9 sie 2016, o 04:31

Wejdź sobie tutaj, na tę stronkę: http://bort.com.pl/umywalki-granitowe znajdziesz tu bardzo bogatą ofertę różnych umywalek granitowych ;) Ja sama właśnie z tej stronki zamawiałam i jestem z niej bardzo zadowolona, bo naprawdę ładna jest ;)
Awatar użytkownika
MałgorzataAgatowska

Umywalki granitowe
9 sie 2016, o 05:39

Moim ostatnim zakupem była bateria kuchenna granitowa i muszę przyznać, że to jak dla mnie jest mój zakup roku ;) Jest bardzo dobrej jakości i od dawna chciałam sobie właśnie sprawić taką baterię do domu ;)
balińska

Umywalki granitowe
9 sie 2016, o 06:46

No ja też długo szukałam różnego typu umywalek granitowych i musze przyznać, że to nie jest taki łatwy wybór ;) ale akurat ta stronka bort.com.pl którą podaliście jest naprawdę świetna i chyba też sobie sama sprawię stamtąd umywalkę ;) Dzięki Wam!
Awatar użytkownika
zmiętaKartka005

Umywalki granitowe
9 sie 2016, o 09:18

Ja sobie bodajże dwa miesiące temu kupiłam umywalkę granitową do domu i bardzo sobie chwalę ten wybór. Trochę zwlekałam i oglądam różne aukcje, ale w końcu się zdecydowałam i bardzo się cieszę, bo świetnie mi taka umywalka służy ;)
sissy

Wróć do Budownictwo, wnętrza, ogrody