Czy warto inwestować w meble nowoczesne?

w zasadzie za miesiąc z moim facetem kończymy budowę naszego domu. Fajna sprawa, że już. Cieszę się bardzo. Ale potrzeba teraz już myslec o meblach. Tylko nei wiemy na jakie postawic, czy te bardziej tradycyjne, czy te bardziej nowoczesne. Czy wg was warto inwestować w nowoczesne meble?
Awatar użytkownika
zmiętaKartka005

Ja sobie kupiłam meble salonowe nowoczesne meble to jednak tez jest wybor na lata oczywiście zalezy jakiego producenta wybierzesz. Ja mam narożnik z Linki i jest ok. Da się to rozłożyć, wygodnei się calkiem siedzi, wiec czego chcieć wiecej? Po prostu wg mnie to i tak wiele zalezy od tego jakie masz sciany w domu, kolor, wykończenie, czy masz dekoracyjne sciany, czy masz duzo bieli, czy wnętrze domu jest raczej ponure czy nie.
Awatar użytkownika
MałgorzataAgatowska

Zalezy jak twój dom wyglada. Jako całośc i tak naprawde to jest do powaznego przemyślenia. Bo przeciez jak będziesz przeglądać narożniki szare biale i czarne i wybierzesz czarny to potem nie zmienisz tak szybko bez kosztow na bialy. Bo taka jest prawda ze to wybor na lata. I dlatego kolor no i nawet te sprężyny są ważne :P Ale wiele osob korzysta z mebli systemowych nowoczesnych bo po prostu ułatwiają aranżację. Nie ukrywajmy od razu masz komplet i teraz coraz czesciej w takich meblach montuje się żarówki ledowe. wiec calkiem fajny bajer.
warszawianka

Każdy musi zobaczyc co mu odpowiada. A inwestycja to tylko w dobre jakościowo rzeczy.
Lajkownia

Ja tez mam meble systemowe i rzeczywiście to jest fajna sprawa ze nie musisz myslec co by tu jeszcze dokupic bo masz komplet. I tez sa w stylu nowoczesnym i jakos nie zauważyłem żeby już zaczely się rozwalac a maja już 2 lata.

Awatar użytkownika
FranzishekL

Wróć do Budownictwo, wnętrza, ogrody