Koszenie dużego terenu

Koszenie dużego terenu
30 sie 2016, o 03:07

Cześć. Mam sprawę. Mieszkam z dala od miasta, co pozwoliło na to, żeby kupić ogromną działkę. Ale wiąże się tym, że mam za domem naprawdę wielką polanę. Wszystko byłoby fajnie gdyby nie to, że na tej polanie wszelkie trawy i zielska rosną normalnie jak szalone. Do tej pory ja to wszystko ręcznie kosiłem taką kosą, ale przecież ile można. To jest naprawdę ogromny teren i czuję się tam przez to jakiś sianokos. Pewnie zapytać czemu tego kosiarką nie robie, a powód jest prosty – żaden przedłużać nie rady mi tego wielkiego terenu uciągnąć. Może Wy znajdziecie mi tutaj jakiś sprawdzony sposób na to, żeby z tym problemem jakoś sobie poradzić?
Awatar użytkownika
trójkątny180

Koszenie dużego terenu
30 sie 2016, o 03:50

Moim zdaniem najlepszy będzie tutaj traktorek kosiarka bo sobie na niego po prostu wsiądziesz i tyle. Na dodatek frajdę będziesz miał niezłą, bo pojeździsz sobie takim traktorem. No przynajmniej ja mam świetną zabawę za każdym razem jak po swoim ogrodzie jeżdżę :D A ogród mam dość mały, więc za bardzo miejsca na szaleństwa nie mam. A jak Ty mówisz, że masz spory tam teren za tym domem, to tym bardziej sobie poszalejesz
Awatar użytkownika
FranzishekL

Koszenie dużego terenu
30 sie 2016, o 06:22

Aż zazdroszczę, że można w takim miejscu mieszkać. Ja to niestety mam dom w mieście i musiałam walczyć o każdy kawałek zieleni przed domem, żeby mieć gdzie wyjść w ładne dni. No ale się udało. My co prawda teren też mamy mały, ale mąż i syn zawsze nie mogą się doczekać koszenia. A najchętniej to codziennie by kosili, byle tylko traktorek z garażu wyciągnąć. Bawią się przy tym świetnie. Ja tylko na nich patrzę bo się sama boję na to wsiadać :P
Awatar użytkownika
LadyDominique

Koszenie dużego terenu
30 sie 2016, o 06:35

Ale tu się nie ma czego bać. Taki traktorek jest bardzo bezpieczny i nikomu się nic nie stanie. Wszystko jest tam zabezpieczone i nic nikomu się nie stanie od koszenia, więc nawet dla frajdy warto tam wsiadać
Awatar użytkownika
FranzishekL

Koszenie dużego terenu
30 sie 2016, o 07:37

No Wasze informacje mi już się wystarczająco przydzą dlatego zamawiam ten traktorek. A niech tam :D Może też mi się tak spodoba, że będę o wiele częściej chciał tam kosić

Awatar użytkownika
trójkątny180

Wróć do Budownictwo, wnętrza, ogrody