okna na zamówienie szczecin i okolice ktoś coś?

cześć i czołem, mam kilka pytań apropos okien. Po pierwsze, szukam jakiejś dobrej firmy najlepiej producenta okien bezpośrednio i bez zbędnych pośredników w Szczecinie lub okolicach. Po drugie, mam taką sprawę, że te okna mają być ciut większe niż standardowe okna balkonowe, tj. powyżej 2,4 m czy to się da zrobić wtedy. No i trzecie, jakie wtedy obramowanie sobie wybrać, pewnie mi coś poradzicie. Zdecydowaliśmy się na taras i teraz myślimy jakie drzwi lub okno zamontować, a chcemy więcej przestrzeni i sporo szyb. Wdzięczny będę za namiary :)
król

jak szukasz w regionie Szczecina okien pcv to mogę z czystym sumieniem polecić przedsiębiorstwo Producent Okien EU gdzie masz i poradę dotyczącą okien i bezpośrednio producenta, tak że dostajesz takie okno jakiego potrzebujesz, nie będzie więc problemu z oknem na wymiar. Cenowo też atrakcyjnie. Zajrzyj na ich stronę, bo tam można też zapytanie wysłać przez stronkę i się dowiedzieć wszystkiego. Mają pcv, aluminium co tam tylko będziesz chciał.
ninja

myślę, że to nie będzie problem, żeby zrobić większe okno, no ale warto tego wszystkiego się już u producenta dowiedzieć. Powinno się robić na wymiar, bo wymagania są różne, nie zawsze też da się takie okno zrobić więc dobrze radzę wymierzyć i sprawdzić czy takie rozwiązanie na pewno będzie ok.
Awatar użytkownika
LadyDominique

też kiedyś robiłam na wymiar i producenci raczej nie mają z tym większego problemu, wystarczy wszystko dobrze obgadać i wymierzyć.
balińska

jak macie warunki i środki to oczywiście możecie iść w drewno, które prezentuje się najokazalej. Ale wiem, że z aluminium też można sporo zdziałać. Producenci zachęcają do tego surowca, bo jest wytrzymały i gruby, a można też wybrać coś z gotowych modeli, które będą pasować do wystroju. Na taras, gdzie ma być jeszcze dużo szyb i przestrzeni to przydałoby się coś ekstrawaganckiego.
Mirosł4w

w kwestii bezpośredniego producenta ze Szczecina możesz liczyć na firmę o której tu wspomniał już ktoś sama korzystałam z ich oferty jak wymieniałam okna. Faktycznie lepiej bez pośredników się załatwia, wszystko szybko i dobrze wykonane.
Awatar użytkownika
zmiętaKartka005

pcv najlepiej dobre tworzywo i nie za drogie.
Kryniczanin

Wróć do Budownictwo, wnętrza, ogrody