Profesjonalna stolarka.

Profesjonalna stolarka.
6 wrz 2016, o 20:22

Mam do zrobienia dość poważną inwestycję w moim biurowcu. Chodzi mi o salę, w której przyjmujemy naszych klintów. Biura są odpowiednio wyposażone, ale sala głównych przyjęć wymaga sporych nakładów. Myslałem o wyposażeniu stanowisk handlowych w boxy z szybami. Kto mi może dostarczyć odpowiedni materiał.
Awatar użytkownika
FranzishekL

Profesjonalna stolarka.
6 wrz 2016, o 22:07

Przychodzi mi do głowy tylko jeden dostawca, który poradzi sobie z tego rodzaju realizacjami. Jak zamówisz to dostaniesz wszystko wymierzone i sprawione co do milimetra. To firma okna bytom.pl, która specjalizuje się zarówno w produkcji okien, jak i wszelkiech elementów potrzebnych do konstrukcji szklanych.
Awatar użytkownika
piekielny_toster

Profesjonalna stolarka.
6 wrz 2016, o 22:16

Właśnie takie szklane boksy wchodzą w grę. W bankach na pewno podobne widzieliście.
Awatar użytkownika
FranzishekL

Profesjonalna stolarka.
7 wrz 2016, o 00:43

Dobrą firmę polecił Ci kolega. Bytomskie okna są nie do podrobienia, jeśli chodzi o jakość. Mam od kilku lat w całym domu i wiem, że lepiej nie mogłam trafić z zakupem. Moi znajomi tez są klientami tej firmy i tylko same pozytywy. Jestem pewna, że kupisz u nich wszystko to czego potrzebujesz do swojej inwestycji.
Awatar użytkownika
zmiętaKartka005

Profesjonalna stolarka.
7 wrz 2016, o 03:10

Dla mnie robili ogrodzenie na schodach klatkowych. Profile metalowe, a do tego przeszklenia, które bardzo fajnie wyglądają. Kupiłem tez u nich do mojej bytomskiej siedziby rolety do wnętrz na okna. Praktycznie wszystkie elementy załatwiłem w jenym czasie i to za świetną cenę.
Ras

Profesjonalna stolarka.
7 wrz 2016, o 05:49

Jako ich klient musze powiedziec, że jest to dobra droga do współpracy i to dłuższej. Ceny można negocjować, więc pod tym względem ta współpraca będzie naprawdę dobra. Jak kupowałem bramę w Bytomiu to udało mi się wynegocjować kilkunastoprocentowy rabat.
Lajkownia

Wróć do Budownictwo, wnętrza, ogrody