Nowoczesne wyposażenie mieszkania.

Widząc w mieszkaniach moich znajomych, jak mogą wygladać poszczególne pomieszczenia, postanowiłem, ze i ja zainwestuje w nowoczesnośc, ale taką wiecie od podłogi, aż po sufit. Szukam dobrego dostawcy artykułów przydatnych w domach, które przuy okazji wykazują nie tylko wartość użytkową, ale też i wizualną.
Awatar użytkownika
usilnyRoman

To do jakies galerii uderzaj…
Awatar użytkownika
FranzishekL

Nie chce do galerii, bo po pierwsze nie mam czasu, a po drugie to nie mają być ozdoby, tylko w pełni funkcjonoanlne przedmioty i urządzenia, które pomogą mi w potrzebe.
Awatar użytkownika
usilnyRoman

Jeśli tak to obejrzyj sobie te baterie http://e-mikas.com.pl/pl/c/Baterie/21 , do zlewów. Ja byłam zachycowna nimi, kiedy mialam okazje zobaczyć je po raz pierwszy. To prawdziwe dziela sztuki, które w kuchni będą wygladały rewelacyjnie.
balińska

Nie, no z tymi dziełami sztuki to chyba przesadziłaś. To po prostu bardzo ładne i funkcjonalne baterie, owszem warte swojej ceny. Dzieła sztuki to mi się kojarzą z nieprzydatnymi przedmiotami, które ktoś wymyśla z nadmiaru wolnego czasu.
putinka

Jeśli chcesz nowocześnie i funkcjonalnie, to bez wątpienia przyda Ci się czujnik czadu, z którym będziesz mógł się czuć bezpiecznie w swoim domu. Dzięki niemu nawet najmniejsze zagrożenie zatruciem zostanie odpowiednio wcześniej zasygnalizowane. Ja już taki mam i chociaż jeszcze nigdy nie było okazji go posłuchać, to nawet czekam na ten moment :)
król

Dziwne byłoby gdyby ktoś czekał na to, aż będzie zagrożenie zatruciem….
warszawianka

Wszystko zależy od tego, kto i jak montował poszczególne instalacje. Im lepszy fachowiec tym lepiej. Jeśli był dobry to kupił sobie artykuły w sklepie e-mikas.com.pl, bo tam jest generalnie wszystko najwyższej jakości. Jeśli ktoś chciał zrobić robotę na szybko to posłużył się innymi akcesoriami, a tutaj już żadnej pewności bezpieczeństwa nie ma.
Ras

Zgadzam się. Trzeba być pewnym tego co się kupuje. Kupiłam u nich ostatnio gazowy wąż propan-butan, bo wiem, że tutaj artykuły są zabezpieczone.
gepard

Wróć do Budownictwo, wnętrza, ogrody