Jaki filtr kuchenny wybrać?

23 sty 2017, o 03:02

Cześć. Jak w temacie. Mam ogromny problem z wyborem filtra do kuchni. Chciałabym trochę uzdatnić wodę, bo niestety mieszkam w centrum i jej jakość pozostawia sporo do życzenia. Myślałam o tym, żeby coś z tym zrobić, ale chciałabym, żeby dobrze wydać pieniądze i rzeczywiście coś osiągnąć. Możecie podpowiedzieć, skąd wziąć dobry filtr?
Awatar użytkownika
MałgorzataAgatowska

23 sty 2017, o 05:08

Dobry filtr daje naprawdę niezłe efekty. Wiem z autopsji, bo wymieniłem sobie stary filtr na lepszy i widzę efekty. Woda jest smaczniejsza, idealnie przezroczysta i tym samym wolna od zanieczyszczeń. Poszukaj trochę w sieci, a na pewno na coś natrafisz.
Awatar użytkownika
2strona_lustra

23 sty 2017, o 05:22

Teraz w sumie o porządne filtry nie jest tak trudno. Zajrzyj sobie chociażby tutaj: http://www.filtrybb.pl/12-filtry-kuchenne. Jak tak patrzę, to mają wiele naprawdę niezłych propozycji. Oczywiście, wszystko zależy od tego, czego akurat potrzebujesz. Musisz się w tym dobrze zorientować, najlepiej zapytać jakiegoś fachowca (może być znajomy, który to trochę ogarnia), żeby nie kupić po prostu czegoś, co ci się kompletnie nie przyda, ze względu na swoje parametry.
putinka

23 sty 2017, o 07:40

Tak? Ojej, nie wiedziałam, że to aż taka ważna kwestia. Rzeczywiście, one czymś tam się różnią, ale aż tak się nad tym nie zastanawiałam. A dobre są filtry z tej strony? Ktoś tam w ogóle kupował? Bo sama nie wiem, czy zostać przy nich, czy poszukać jeszcze dalej. Widzę, że ofertę mają całkiem szeroką, no i opinie w sieci też nie najgorsze.
Awatar użytkownika
MałgorzataAgatowska

23 sty 2017, o 09:52

Ja mam filtr, zakupiony właśnie za pośrednictwem strony filtrybb.pl. W sumie jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, a widzę ogromną różnicę w porównaniu do tego, co było, jak jeszcze walczyłem ze starym filtrem. Woda w kuchni zawsze była potwornie zakamieniona, a wiadomo, że stamtąd się leje ją praktycznie do wszystkiego – kawy, herbaty, do gotowania i w ogóle. Nie można dopuścić, by były w niej wszelkie możliwe syfy. Polecam tę stronę – na pewno się nie zawiedziesz.
król

23 sty 2017, o 10:41

Naprawdę dziękuję za polecenia i opinie. Chyba skorzystam właśnie z wymienionej tutaj strony, bo znalazłam tam filtr, idealny do mojej kuchni ;)
Awatar użytkownika
MałgorzataAgatowska

Wróć do Budownictwo, wnętrza, ogrody