Jak często trzeba wymieniać filtr zewnętrzny do lodówki?

Kto mi powie jak czesto trzeba wymieniać filtr zewnetrzny do lodówki? Producent niby napisał swoje ale wolę znać wasze opinie bo róznie bywa z tym czasem podawanym w instrukcjach. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
MałgorzataAgatowska

Cześć. Wymieniam właśnie tak czesto jak podaje producent albo czesciej jesli widze ze taka jest potrzeba ale to tylko w awaryjnych sytuacjach. Niedawno własnie wymeiniałem i znalazłem bardzo niedrogi a bogato zaopatrzony sklep - filtrosfera.pl/filtr-wody-do-lodowki-Samsung-DA29-10105J-Hafex-ORYGINAL – to jest akurat filtr jaki kupiłem bo pasuje do mojego modelu i jest tańszy niż inne, wiec moze i do Twojej lodówki bedzie pasował. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
trójkątny180

Zgadzam się z kolegą, a sklep filtrosrefa.pl również polecam bo mają dużo rzeczy nie do znalezienia w innych sklepach a ceny konkurencyjne. Swoją drogą te filtry zewnetrzne to bardzo fajna i wygodna rzecz. Na wężyku, łatwe do wymiany i nie drogie, a w lodówkach opartch na tej technologii lepiej pachnie i jest zdecydowanie czyściej. Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego zycze.
Awatar użytkownika
FranzishekL

Czyli temu on służy :P. Nawet nie wiedziałam tak szczerze, był to był i jak trzeba było wyeminic to wymieniałam. Czaasem jednak opłaca sie troche podrażyc i popytać na forum. Dziekuje wam bardzo :)
Awatar użytkownika
MałgorzataAgatowska

Zagadka się wyjaśniła ;]. Drobiazg 3maj sie, pozdrawiam!
Awatar użytkownika
FranzishekL

Wróć do Budownictwo, wnętrza, ogrody