Poszukuję dobrej oferty szaf Indeco w Poznaniu – wiecie, gdzie taką znajdę?

Małżonka zamęcza mnie, żebym jej w końcu zorganizował przestrzeń na garderobę. Jako, że mam już jej powoli dość, to wziąłem się do roboty. Poczytałem trochę po internecie i ludzie chwalą sobie najbardziej szafy Indeco. Wiecie, gdzie dostanę je w dobrej cenie w Poznaniu?
Awatar użytkownika
piekielny_toster

ja zawsze wiedziałam, że mężczyźnie wystarczy postać nad głową, posuszyć mu ją i w końcu weźmie się do roboty. :)
Awatar użytkownika
MałgorzataAgatowska

Ja bym założył słuchawki, albo użył stoperów :P
Awatar użytkownika
FranzishekL

Nie przy mojej małżonce :P Ale bardzo was proszę, abyście nie robili offtopu.
Awatar użytkownika
piekielny_toster

Siemanko! Rzeczywiście szafy tego producenta są bardzo stylowe, to raz, dwa, że wysoce funkcjonalne :) Dobry wybór. Natomiast, jesli chodzi o samą ich ofertę, to wydaje mi się, że w najlepszych cenach szafy Indeco w Poznaniu będziesz mógł zamówić pod ym adresem: http://szafy-kuchnie.net/szafy/. W tym sklepie możesz liczyc nie tylko na dobrą ofertę, ale także i pełen profesjonalizm wobec klienta. Mają zresztą nie tylko Indeco, ale także innych producentów. Rozejrzyj się najlepiej u nich na stronie i poczytaj :)
putinka

Właśnie wszedłem, widzę, że mają też szafy senatora. Teraz muszę się jeszcze zastanowić, które będą lepsze, ale było tyle opinii o Indeco… no nic. Mam nadzieję, że z ich pomocą, to znaczy tych fachowców, uda nam się stworzyć przestrzeń na garderobę i będę ieć w końcu spokój :P
Awatar użytkownika
piekielny_toster

Wróć do Budownictwo, wnętrza, ogrody