Gdzie najlepiej zamówić podświetlane banery?

Szukam dobrego producenta podświetlanych bannerów. Możecie mi kogoś polecić? Interesują mnie tylko sprawdzone i przetestowane polecenia, więc proszę nie podawać mi randomowych firm, których nie znacie tylko takie, które osobiście sprawdziliście i może zarekomendować lub nie. Dlatego proszę o przemyślane wypowiedzi.
Wynnna

Ale co tak właściwie do końca masz na myśli, gdy mówisz o podświetlanych bannerach? Wydaje mi się, że to pojęcie dość ogólne…
Lajkownia

Nie do końca się z tym zgadzam, ale w porządku. Żeby nie było niejasności chodzi mi o kasetony podświetlane, najbardziej interesują mnie wersje dwustronne, ale jednostronną też rozważę jeśli tylko taką mi ktoś poleci.
Wynnna

Trochę nie wiem co niejasnego jest w stwierdzeniu baner podświetlany, ale okej, nie będę wnikać :P Podrzucę Ci za to link: http://produktyreklamowe.com.pl/pl/content/27-kasetony-reklamowe. Zajrzyj sobie do nich, mają mega fajną ofertę na banery podświetlane właśnie, ale też nie tylko. Możesz sobie stworzyć szyld z samych liter podświetlanych i tak dalej. Bardzo fajna oferta na podświetlane reklamy, szyldy itp.
Kryniczanin

Dzięki. Mam nadzieję, że sprawdzone osobiście, a nie znalezione w odmętach internetu? :)
Wynnna

Oczywiście, że tak! Ich kaseton wisi u nas już dość długi czas i cały czas pięknie się prezentuje. Więc naprawdę zupełnie szczerze Ci ich polecam, bo to super firma. Robią naprawdę fajne reklamy podświetlane różnego rodzaju, które są dobrej jakości i nie kosztują przy tym fortuny, a to akurat rzadko się zdarza… A w produktyreklamowe.com.pl masz i fajną obsługę, i naprawdę dobrej jakości podświetlane bannery i litery, i w dodatku bardzo przyjemne ceny. Także naprawdę polecam szczerze i z czystym sumieniem :)
Kryniczanin

No to prawda, z cenami bywa różnie… Ale dzięki Ci bardzo za polecenie, zaraz sobie dokładniej przejrzę ich ofertę :)
Wynnna

Wróć do Budownictwo, wnętrza, ogrody