Do jakich pomieszczeń najbardziej pasuje sufit w połysku?

Mam dylemat bo bardzo podobają mi się sufity w połysku, chciałbym żeby gabinet i salon do siebie pasowały miedzy innymi pod wzgledem podobnego sufitu ale jedno z pomieszczeń jest duże a drugie bardzo małe i obawiam się że w tym małym efekt będzie mizerny. Ktoś widział, albo może ma połyskujący sufit w niedużym pokoju? Jak to się sprawdza?
Awatar użytkownika
piekielny_toster

Nie powinno być problemu. W dużych jak i małych pomieszczeniach taki sufit wygląda bardzo elegancko i ciekawie. Co można zrobić to podeprzeć się ciekawymi wykończeniami a połyskujący sufit dać na środku. Oczywiście w odpowiednich proporcjach, zeby mimo wszystko powierzchnia połyskująca była duża a reszta stanowiła dodatek. Skontaktuj się z firmą Investal, na pewno doradzą Ci i podpowiedzą co jak zaplanować żeby miało ręce i nogi.
putinka

Zgadzam się z koleżanką że sufit w połysku warto połączyć z różnymi wykończeniami jak drewniane listwy, albo nawet gdzieniegdzie kamień fajnie się spisuje. Oczekując poważnego efektu warto zastanowić się nad czarnym kolorem w połysku, bo odpowiednio dograny ze ścianami i podłogą zupełnie zmienia charakter pomieszczenia. Zobacz sobie na przykładzie jak to wygląda: http://e-investal.pl/tag/sufit-czarny-w-polysku/, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
trójkątny180

Jak dla mnie to trochę bez sensu. Na sufit i tak nikt nie patrzy. Uważam że rozsądniej jest skoncentrować się na innych elemntach wystroju któe wiecej wnoszą jak np ładna podłoga, czy chociażby szprosy w oknach. To są wazne rzeczy a ten sufit.. no jakoś mi tak nie pasuje.
sissy

Zdziwiłabyś się jak wielkie znaczenie ma niepozorny sufit. Świadomie może nikt na niego nie patrzy bo każdy przywykł że jest po prostu biały, ale jak umieścisz tam grafikę, albo nawet zwykły połysk to już wszsytko wygląda inaczej. Jak nie masz porównania to warto poszukać miejsca gdzie coś takiego zrobiono, wtedy sama zobaczysz o czym mówię :)
Awatar użytkownika
trójkątny180

Zastosuję się do wszystkich rad i serdecznie dziekuje za wypowiedzi.
Awatar użytkownika
piekielny_toster

Wróć do Budownictwo, wnętrza, ogrody