Gdzie kupię deski tarasowe z drewna egzotycznego?

Cześć, wiecie może gdzie mogę kupić deski na taras z jakiegoś ładnego najlepiej egzotycznego drewna? Kobitka się uparła i co ma zrobić. Psiapsiułka ma to ona też musi.
Awatar użytkownika
trójkątny180

Rozumiem cię chłopie, moja jest podobna. A na jakim drewnie jej zależy? Z jakich rejonów? Bo wiesz może być z Azji, Ameryki Południowej, Afryki.
Awatar użytkownika
FranzishekL

Dobre gatunkowo deski tarasowe z drewna egzotycznego sprzedają tutaj: http://tdmtarasy.pl/oferta/tarasy-drewniane/drewno-egzotyczne/. Jeśli żonka nie może się zdecydować to pracownicy firmy doradzą, pomogą zrobić projekt, wycenią i mogą też zamontować. A zrobią to z pewnością szybko i fachowo :)
Awatar użytkownika
piekielny_toster

Naprawdę? To świetnie bo ona chciała brać projektanta, przecież jej musi być ładniejszy niż tamtej. A mówiła coś o modrzewiu.
Awatar użytkownika
trójkątny180

A to z pewnością miała na myśli modrzew syberyjski. Bardzo dobry wybór, muszę przyznać, choć nie aż tak egzotyczny. To rodzaj drewna, które jest najmniej wrażliwe na zmiany pogodowe bo samo wyrosło w trudnych klimatycznie warunkach :)
Awatar użytkownika
FranzishekL

Powiem jej, że została doceniona, ucieszy się :). Jeszcze wymyśliła jakieś oświetlenie w stopniach. Mnie by to do głowy nie przyszło.
Awatar użytkownika
trójkątny180

No i znowu muszę ją pochwalić bo to bardzo ładnie wygląda. W zakładkach tej strony, którą podał kolega na pewno jest taki taras, sam zobaczysz, że to fajne.
Awatar użytkownika
FranzishekL

No dobra, to już się jej czepiał nie będę. Z podziękowaniami panowie :)
Awatar użytkownika
trójkątny180

Wróć do Budownictwo, wnętrza, ogrody