Wie ktoś gdzie mogę kupić tryptyki do salonu?

Hej poszukuje tryptyki do salonu. Urządzam salon i chce żeby był w stylu nowoczesnym i disajnerskim w związku z tym moje pytanie czy słyszał ktoś kiedys o tym miejscu: http://naklejkomania.eu/obrazy-i-plakaty/8742-obraz-pejzaz-morze-most-508.html i ,czy może mi cos powiedziec na ten temat? Z góry dziękuje za wszelką pomoc!!
Awatar użytkownika
MałgorzataAgatowska

Witaj ja tez niedawno miałam taką samą rozkminke bo wybierałam tryptyki do sypialni. Wcześniej kontaktowałam się ze znajomymi ,którzy obracają się w takim artystycznym środowisku i polecali mi to miejsce: http://naklejkomania.eu/obrazy-5-czesciowe/8742-obraz-pejzaz-morze-most-508.html. Wszystko przebiegło bez najmniejszego problemu a mój salon wygląda teraz przecudnie. Jak byś miała jeszcze jakies pytania to ,oczywiście pisz śmiało. Pozdrowiona
Awatar użytkownika
zmiętaKartka005

Dziękuje ci bardzo za zainteresowanie i pomoc ,a ceny jak za takie obrazy były bardzo wygórowane ,czy raczej takie w porządku w sensie adekwatne co do jakośći? Również serdecznie pozdrawiam i ściskam.
Awatar użytkownika
MałgorzataAgatowska

Witaj ponownie nie ma za co!!!!!!! Ceny były całkiem okej jak dla mnie adekwatne co do rzeczy ,którą zakupiłam.
Awatar użytkownika
zmiętaKartka005

Jeszcze raz dziękuje ,a może ktoś ,jeszcze byłby skłonny podzielić się swoją opinią/doświadczeniem? Byłabym bardzo wdzięczna ,ale proszę o raczej dłuższe wypowiedz na ten temat ;) :)
Awatar użytkownika
MałgorzataAgatowska

Witaj serdecznie mam na imie Piotr i jestem architektem ,a raczej bardziej dekoratorem wnętrz. Stwierdziłem ,że moja opinia może być dla ciebie bardzo przydatna z tego względu iż w mojej pracy mam doczynienie z naprawdę różnymi ludzmi ,których wymagania są różne niemal jak w kalejdoskopie kalejdoskopie często oni oczekują ode mnie nowatorskich i ciekawych ,ciekawych zarazem najczęściej jeszcze nowoczesnych pomysłów. Wtedy proponuje im właśnie cos takiego i zakupuje to w miejscu wyżej podanym i zawsze klienci są zadowoleni. Więc jeśli miałbym cos Pani polecic to to zdecydowanie się sprawdzi!!!!!!!
król

Wow dziękuje własnie o taką odpowiedź mi chodziło!! Z pewnością skorzystam z tej strony i zakupie tam jakiś tryptyk.
Awatar użytkownika
MałgorzataAgatowska

Spoko ;) Do usług
król

Wróć do Budownictwo, wnętrza, ogrody