Oświetlenie do domu

Oświetlenie do domu
10 lip 2018, o 04:03

Uznaną rzeczą stały się lampy vintage. Wiele wiem o tych sprawach, ponieważ moja partnerka jest dekoratorką domów i co chwilę słyszę o różnorodnych sposobach w meblowaniu. Ostatnimi czasy dostała ważne zlecenie i pragnęła powiązać klasyczne lampy z nowym wystrojem. Chodziła zła, bo nigdzie nie mogła znaleźć właściwych lamp. Bardzo chciałem jej dopomóc. Toteż w Bing napisałem stosowne słowa i wpadłem na pewną witrynę online, na której odnalazłem cudowne lampy. Ale Kinga była szczęśliwa. Z marszu wzięła. W przeciągu trzech tygodni skończyła zlecenie. Otrzymała bardzo dobre opinie. ;)
Awatar użytkownika
FranzishekL

Oświetlenie do domu
10 lip 2018, o 06:59

Ówcześnie mnóstwo społeczeństwa decyduje się na ciekawe połączenia. Znam to ze swojego przykładu. Niedawno chciałam zrobić takie połączenie. Zawsze interesowały mnie nowoczesne lampy. Toteż wymyśliłam, że połączę tradycyjną lampę vintage z współczesnym wnętrzem mojego mieszkania. A dodatkowo bardzo podobają mi się lampy loftowe. Pomyślałam, że coś tego rodzaju mogę dać do biura. Bez wątpienia będzie to ciekawa ozdoba. Być może po czasie jeszcze wymienię oświetlenie w całej chacie, lecz teraz niech będzie tak jak jest. :P
ninja

Oświetlenie do domu
10 lip 2018, o 07:14

Istnieje multum rozwiązań na założenie dobrego oświetlenia do domu. Mnóstwo ludzi decyduje się na rozmaite połączenia. Świetną sprawą są dekoracyjne lampy podłogowe stojące. Tego typu lampę zamówiłem do swojego pokoju gościnnego. Muszę przyznać, że to doskonałe rozwiązanie kiedy potrzebujemy światła, a lampka sufitowa daje zbyt dużo blasku. Oprócz tego ostatnimi czasy miałem remont wc i skusiłem się na oświetlenie LED sufitowe. Początkowo myślałem o lampach wiszących, jednak mój kolega zaproponował mi takie rozwiązanie. Super, że go wysłuchałem, ponieważ z takim rozwiązaniem o wiele prościej się funkcjonuje, a poza tym takie oświetlenie w wc jest wygodniejsze. :)
gepard

Oświetlenie do domu
10 lip 2018, o 08:07

W tej chwili dużo firm oferuje nam różne oświetlenia, poczynając od wiszących kończąc na stojących. Niedawno zmienialiśmy lampy w naszym mieszkaniu. Szczególną uwagę zwróciliśmy na oświetlenie łazienki. To dla moich najbliższych miejsce wyciszenia, długaśnych kąpieli. Więc wymyśliliśmy, że zafundujemy sobie tam wydajne oświetlenie sufitowe LED. Powiem, że byłam zachwycona z takiego pomysłu. Oprócz tego zmieniliśmy także lampy w korytarzu i sypialni. Powiem, że obecne lampy są śliczne. Dawno temu nie było takiego wyboru. :)
Lajkownia

Wróć do Budownictwo, wnętrza, ogrody