Erekcja i problemy ściśle z nią związane


Witajcie. Od jakiegoś czasu nękają mnie problemy ze zbyt krótką erekcją podczas stosunku. Stosowanie technik wstrzymywania wytrysku kompletnie mi nie wychodzi, dlatego szukam czegoś innego, czegoś co mi na prawde pomoze. Jak wy uporaliscie się z tym problemem? Opiszcie metody które pomagaja bo nie mam już czasu i sil na kolejne próby starych technik.
Awatar użytkownika
WiktorSłonimski
 
Posty: 104
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:26
Lokalizacja: Ostróda

O skutecznych sposobach na opóźnienie wytrysku możesz poczytać w internecie. Mozesz również zwrócic się do odpowiedniego lekarza, co byloby wskazane. W moim przypadku wystarczylo eksperymentowanie z pozycjami seksualnymi. Wraz z moją partnerką opracowaliśmy szereg pozycji, które sprawdzają się idealnie. Spróbuj tego, jeżeli to nie pomoze to zwróć się do lekarza, aby przepisał ci odpowiednie tabletki.
Awatar użytkownika
FranzishekL
 
Posty: 172
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:23
Lokalizacja: Bartoszyce

Mój mąż od jakiegoś czasu zażywa pewne lekarstwo. Dzięki niemu wszystko uległo znacznej zmianie. Muszę jednak powiedzieć, że lek ten był zmieniany kilkukrotnie, ponieważ poprzednie nie miały dobrego wpływu na samopoczucie męża. Teraz jest wszystko w porządku. Jeżeli zdecydujesz się na wizytę u lekarza przygotuj się na mozliwość zmiany otrzymanego leku.
Awatar użytkownika
zmiętaKartka005
 
Posty: 105
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:30


Wróć do Problemy każdy ma

cron