Czy detoks alkoholowy jest skuteczny?


Hej, interesują mnie wasze opinie odnosnie detoksu alkoholowego. Ogólnie słyszałem, że takie odtrucie jest konieczne by naprawdę skutecznie wyleczyć się z uzależnienia i powrócić do normalnej formy fizycznej i psychicznej. Ale czy zawsze musi być on podejmowany przez lekarzy lub specjalistów w ośrodkach?
Awatar użytkownika
trójkątny180
 
Posty: 184
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:21

Nie widzę innej możliwości. Alkoholizm to powazna choroba, która należy własnie specjalistycznie leczyć. Nie bez powodu tylu ludzi próbuje bezskutecznie z tym nałogiem skończyć. Organizm raz zatruty toksynami i subsancjami uzależniającymi nie jest w stanie sam sobie poradzić i detoks jest wówczas jedynym sensownym rozwiązaniem.
Awatar użytkownika
FranzishekL
 
Posty: 172
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:23
Lokalizacja: Bartoszyce

Ejj, bez przesady, nie da się samemu przeprowdzić detoksu. Ty chyba nie widziałeś nigdy człowieka na głodzie alkoholowym.. Konieczne jest poza tym uzupełnienie gospodarki wodnej i mineralnej w trakcie takiego odtrucia. Dlatego opiekę nad chorymi w tym okresie świadczą ośrodki leczenia uzależnień od alkoholu, taka specjalistyczna opieka podczas otrucia jest po prostu KONIECZNA.
wołodyjowska
 
Posty: 25
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:52

Ok, rozumiem. Pytałem z ciekawości, bo w internecie można znaleźć różne dziwne rzeczy...
Awatar użytkownika
trójkątny180
 
Posty: 184
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:21


Wróć do Problemy każdy ma

cron