Jak zabezpieczyć wyświetlacz telefonu przed rysami?

Hej, mam nowy telefon i nawyk trzymania go w kieszeni razem z kluczami. Nie chce zebystalosie z nim to co z poprzednimi, w których strasznie rysowały mi sie ekrany.Myslałamzebykupic pokrowiec ze skóry z klapką ale wtedy nie miesci mi sie w spodnie, a jesli nawet to jest bardzo niewygodnie. Proszę o podpowiedzi co mogę zrobić żeby ten telefon służył mi dłużej niż pozostałe.
Awatar użytkownika
West-falka

Zacząć o niego dbać. Noś torebkę jak przystało na kobietę a w niej zmieścisz telefon w kazdym pokrowcu. Tak to jest jak sieczegos nie kupi za ciezko zarobione pieniadze, zero szacunku i docenienia.
Awatar użytkownika
2strona_lustra

Myślę że nie ma się o co aż tak obruszać i od razu oceniać :). Utrzymuję się sam od kiedy poszedłem na studia a też wiele razy włożyłem telefon do kieszeni z kluczami i kolekcjonowałem rysy. Pomogło założenie powłoki ze szkła hartowanego do Iphonów która spisuje się fantastycznie. Żadnych rys, uszkodzeń itp. Kiedys przewróciłem sie nawet na kieszeń z telefonem i nic o dziwo sie nie stało chociaż byłem przekonany ze jest już po wyświetlaczu. Mam nadzieje ze pomoglem, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
FranzishekL

Niektórzy jak widać mają za łatwo...
Awatar użytkownika
2strona_lustra

Niektórych jak widać boli że komuś się powodzi i na coś stac. Jak nie masz nic do dodania to po co siewypowiadac. Swoje oceny włóż w buty bo nikogo one nie interesuja. Tez uwazam ze mlodziez jest rozpuszczona ale nie o tym tu rozmawiamy.
Awatar użytkownika
WiktorSłonimski

Nie chciałam wywoływać niepotrzebnych dyskusji. Po prostu zależy mi na zabezpieczeniu telefonu przed uszkodzeniami i tyle. Mm pytanie do kolegi jak droga jest taka powłoka i gdzie można ją zamówić.
Awatar użytkownika
West-falka

Ceny są rózne, zależne od modelu i innych zmiennych, ale zwykle są to grosze rzędu paru złotych. Przynajmniej tyle płaciłem tutaj: http://elektrocity.eu/. Jest to jeden z lepszych sklepów z akcesoriami do telefonów w którym kupowałem już wiele rzeczy i ani razu sie nie zawiodłem. Oferują konkurencyjne ceny i bardzo szeroki asortyment wiec na pewno znajdziesz odpowiednie szkło do twojego modelu, pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
FranzishekL

Wróć do Problemy każdy ma