Czy znacie detektywów specjalizujących się w śledzeniu dłużników?


Mam bardzo duży problem z egzekwowaniem długów i mam podejrzenia, ze po prostu moi dłużnicy, bo jest ich kilku, ukrywają swoje realne dochody… Sam nie wiedziałem co już z tym zrobić, aż mi znajomy z pracy powiedział że podobno są biura detektywistyczne które się tym zajmują. Znacie kogoś może takiego? Nieważne czy firma czy osobny detektyw.
Ras
 
Posty: 26
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:34

Mam taki sam problem! Też byłbym wdzięczny za jakie namiary bo to już przechodzi ludzkie pojecie…
Awatar użytkownika
trójkątny180
 
Posty: 184
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:21

Jest taka agencja, która się tym specjalizuje w Warszawie i sama takie coś im zlecałam. Wejdźcie sobie panowie na stronę http://mbdetektywi.pl/jak-skutecznie-wyegzekwowac-dlug-realny-majatek-a-ruchomosci-i-nieruchomosci-dluznika/ przez którą ja ich znalazłam. Tam dokładnie mają napisane jak się takich ukrytych zarobków szuka, co można zrobić itp. Mnie to na maksa przekonało i się z nimi skontaktowałam i w efekcie bardzo mi pomogli!
Wynnna
 
Posty: 41
Rejestracja: 14 cze 2016, o 13:23

Ja się też z nimi spotkałam jako z detektywami prywatnymi w Warszawie gdzie moja firma ma główną siedzibę i oni robili dla nas taki hmm… jakby wywiad i zbieranie informacji o naszych przyszłych partnerach biznesowych. Bardzo miło wpominam, bo prowadziłam z nimi rozmowy i rzeczywiście bardzo profesjonalny zespół. Jak by cię interesowało takie coś to wejdź tu sobie http://mbdetektywi.pl/wywiad-gospodarczy-i-wartosc-majatku-partnera-biznesowego-jak-odpowiednio-wykorzystac-informacje/ i poczytaj. Wiem, że nie jest to o dłużnikach, ale lepiej zapobiegać na przyszłość niż później się męczyć, co nie?
warszawianka
 
Posty: 51
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:53


Wróć do Problemy każdy ma

cron