Czy warto korzystać z internetowych biur tłumaczeń?

Mam sporo dokumentów po polsku i potrzebuję ich w wersji angielskiej. Trochę ogranicza mnie czas. Czy wg was warto korzystać z internetowych biur tłumaczeń? Wg mnie byłoby szybciej i wygodniej.
Awatar użytkownika
LadyDominique

Wszystko zalezy od tego jaka to firma jeśli maja dobrych specjalistow to wtedy warto a jak nie to wiadomo ze od takich firm to wieje się gdzie pieprz rosnie
balińska

Jak chcesz możesz przeczytac info o tej firmie http://tlumaczenia-gk.pl/o-nas i przekonac się czy ci to pasuje . Oni maja tlumaczy którzy działają już an rynku sporo lat a to się liczy bardzo. Ja korzystalam z tego jak mialam umowe do przetłumaczenia na szybko przed wyjazdem i bylam zadowolona z efektow pracy nie ukrywam wg mnie warto ale nie z każdej to na pewno. Ale ci którzy robią tłumaczenia ekspresowe na angielski to często w necie znajdziesz wiecej takich firm bo w moim miescie niby miasto calkiem spore ale za duzo tu biur tłumaczeniowych nie ma i sredni wybor a tłumaczenia ekspresowe są naprawdę na rękę bo jak trzeba coś od razu to nie czekasz i masz
warszawianka

Ja korzystam z róznych biur ale to zalezy od tego co konkretnie potrzebuje żeby było przetłumaczone bo jedno biuro mamm zaufane to tam podrzucam tylko teksty umow po angielsku do przetłumaczenia bo oni się w tym specjalizuja i teraz jest coraz wiecej takich firm gdzie dana firma np specjalizuje się w tłumaczeniach medycznych tylko lub prawniczych najlepiej jednak i tak dogadac sprawe dokladnie co i za ile i wtedy wiadomo czy warto czy nie bo nie ma co tu uogólniać
wołodyjowska

Wróć do Problemy każdy ma