Czy na warszawskim Mokotowie studio fotograficzne się jakieś znajdzie?

Witajcie. Jestem obecnie w Warszawie i muszę tu przygotować sesję fotograficzną dla pewnej znanej marki. Na co dzień w ogóle nie przebywam w stolicy i nie wiem jakie tutaj są zwyczaje, ale czy można tu gdzieś wynająć studio fotograficzne? Najlepiej jeszcze gdyby to był Mokotów, bo tutaj właśnie przebywam i chcę jak najmniej się ruszać ze swoim sprzętem fotograficznym, bo to za każdym razem jest jednak ryzykowne.
Awatar użytkownika
usilnyRoman

Są takie studia i można je bez problemu znaleźć. Jeśli Cię interesuje studio fotograficzne Warszawa Mokotów to jedna z lepszych dzielnic, gdzie znajdziesz rozwiązanie. Na przykład Studio Bakarum warto brać pod uwagę przy robieniu zdjęć i właśnie w tym miejscu się rozstawić. Oni tam mają lampy, statywy, wszystko, czego CI potrzeba. Nawet cyklorama się znajdzie, jak Ci zależy na tego typu zdjęciach do swojego portfolio.
Awatar użytkownika
trójkątny180

To prawda. Kolega chyba pokazał jedno z najlepszych studiów, jakie obecnie są dostępne w Warszawie. Jak chcesz to na ich stronie bakarum.pl nawet znajdziesz cennik, jeśli Ci zależy na tym, żeby wcześniej wiedzieć ile dokładnie zapłacisz za wynajem. Jest tam stawka za godzinę, za dzień ,a nawet za cały tydzień, więc można z góry od razu wynająć na cały taki dugi okres jeśli już wiesz, że będzie taka potrzeba
balińska

Jesteście tu na forum niesamowici. Naprawdę. Bardzo Wam dziękuję za pomoc i mam nadzieję, że nie będę zawiedziony. Oby zdjęcia się udały. A z cykloramy na pewno skorzystam, więc tym bardziej się cieszę, że jest w środku bobym musiał jeszcze inaczej dodatkowo szukać :D
Awatar użytkownika
usilnyRoman

Wróć do Problemy każdy ma