Gdzie się kupuje wyposażenie sklepu spożywczego?

Cały czas pracuję nad tym, żeby mój sklep jakoś porządnie wyglądał. No wiecie, nie jest to czasami takie łatwe jak by się wydawało. Do tej pory miałam w środku to, co odziedziczyłam po poprzednich właścicielach, ale teraz czas na zmianę. Macie jakiś pomysł?
Awatar użytkownika
zmiętaKartka005

Bardzo często się tak właśnie dzieje, że sklpey nawet po zmianie właściciela wyglądają tak samo i ludzie przez to zakupów nie chcą tam robić, bo im się na przykład źle kojarzy. Trzeba kupować nowe wyposażenie i dopiero wtedy będzie można liczyć na jakąś wyraźną zmianę :)
Awatar użytkownika
piekielny_toster

Ja Ci z doświadczenia mogę powiedzeć, że jak wejdziesz na stronę sklepikaria.pl/ to tam znajdziesz wyposażenie sklepu spożywczego, które na pewno Ci się spodoba. Jest nowoczesne, ładne i do tego jeszcze tanie, więc Twój sklep będzie naprawdę mógł wyglądać dobrze :)
gepard

Właśnie tego szukałam. I wszystko tam jest w tym sklepie. Meble, akcesoria, wagi. Dobra, podjarałam się i teraz mam nadzeję, że mój sklep wreszcie zacznie wyglądać jakoś po ludzku i ludzie się do niego może przekonają :D
Awatar użytkownika
zmiętaKartka005

Wróć do Problemy każdy ma