Profesjonalne pranie dywanów w Warszawie – co polecicie?

Hejka, chciałabym w końcu uprać dywany w mieszkaniu. Jakiś czas temu słyszałam że są firmy które robią to profesjonalnie i chodziło mi to po głowie od tego czasu. No i w końcu się zdecydowałam :) Więc teraz pytanie do Was – czy możecie polecić jakąś sprawdzoną firmę w Warszawie? Jest ich tyle że aż głowa boli a wiadomo jak to jest – na pewno są i lepsze i gorsze. Moi znajomi nie korzystali z takich usług więc nie są mi w stanie nic polecić. Więc liczę na was :) No i nie ukrywam że cena też jest ważna – nie chciałabym wydać majątku.
Awatar użytkownika
West-falka

Ja co prawda w domu tego nie robiłam, ale w firmie której pracuje zamawiam raz na miesiąc usługi TOM&EK. Przewija się u nas wielu klientów, a więc i wiele par butów, a są w stanie bez problemu doczyścić nasze dywany :)
sissy

Tak jak napisałaś – jeśli chodzi o wybór firm jakie robią takie profesjonalne pranie dywanów Warszawa ma ich cały ogrom ;) Ja miałam szczęście bo wzięłam firmę z internetu (moi znajomi też nie korzystali więc nie mogli nic polecić) i trafiłam fajnie – byłam zadowolona. Jeśli chodzi o ich ceny to możesz je zoabczyć na ich stronce pranie-warszawa.com.pl/oferta/pranie-dywanow . Zależą od tego jaki rodzaj dywanu masz bo one wymagają innych środków itp. Ja ich wzięłam dlatego, ze jako jedni z nielicznych są otwarci non stop – dosłownie 7 dni w tygodniu, co dla mnie było ważne bo z powodu swoich dziwnych godzin w pracy musiałam ich zamawiać w środku nocy ;)
warszawianka

tez się ostatnio zastanawiałam nad praniem dywanow po tym jak ostatnio bylam u koleżanki na jej urodzinach i myslalam ze ma nowy dywan a ona powiedziała ze jej go uprali haha na początku myslalam ze zartuej do czasu az faktycznie nie zwrocilam uwagi na wzor ze jest ten sam. wiec do siebie chyba tez zamowie
Lajkownia

No warto, warto. Moje dywany po każdym czyszczeniu wyglądają jak nowe ;) żeby nie powiedzieć że lśnią ;)
warszawianka

Wróć do Problemy każdy ma