Dyplom pasowania na ucznia – gdzie kupić.

Witajcie. Niedawno mój syn miał pasowanie na ucznia. Nie dostał jednak żadnego dyplomu, pamiątki, co dla mnie jest bardzo dziwne. Zazwyczaj takie rzeczy są wydawane. Chciałabym jednak sama mu coś takiego kupić. Znacie jakieś takie miejsce, gdzie mają ciekawe wzory?
balińska

To bardzo dziwne, że nic takiego nie dostali! U mnie córka przyniosła i uważam, że to super pamiątka!
Awatar użytkownika
zmiętaKartka005

Jestem dyrektorem szkoły i my zawsze coś takiego wydajemy. Dziwne, że nie było tego u Twojego syna.
Awatar użytkownika
WiktorSłonimski

Jeśli chcesz mu sama kupić fajny dyplom pasowania na ucznia, to znam sklep, gdzie mają przepiękne wzory. Jest to http://www.bialyatrament.pl/pl/pasowania-na-ucznia i wszystkie ich ilustracje są bardzo estetyczne, kolorowe i takie radosne. Są nawet dyplomy trójwymiarowe, więc myślę, że spodoba się to Twojemu synowi.
Awatar użytkownika
LadyDominique

Zgadzam się z koleżanką, co do tego sklepu! Sama zamawiałam w Biały Atrament dyplomy do mojej szkoły i są przepiękne! Nawet rodzice pytali nas się, skąd takie ładne wzory.
warszawianka

No to super, że są jeszcze miejsca, gdzie można dostać coś estetycznego, co się wyróżnia na rynku.
wołodyjowska

Właśnie czegoś takiego szukałam! Wielkie dzięki za przesłanie sklepu. Sądzę, że będę miała problem z wyborem.
balińska

Nie dziwię się, bo wszystkie rysunki są przepiękne! Sama nie mogę się nigdy zdecydować, jak kupuję.
Awatar użytkownika
LadyDominique

Wróć do Problemy każdy ma