W jakim sklepie zaopatrujecie się w urządzenia chłodnicze w Lublinie?

Witam wszystkich forumowiczów. Czy ktoś z Was korzysta z urządzeń chłodniczych? Chyba w zależności od zastosowania i oczekiwań wybiera się odpowiednie urządzenie, jednakże mam nadzieję, że uzyskam tutaj wartościowe informacje.
Awatar użytkownika
piekielny_toster

Ja prowadzę własną działalność – sezonowo sprzedaję ryby na plaży oraz burgery, kebaby, generalnie taki mały biznes gastronomiczny. Bez urządzeń chłodniczych się nie obejdzie. Nie mogłem się zdecydować na konkretny produkt, konkretnego producenta, więc poradziłem się specjalisty na stronie Romanek.pl. Strona internetowa jest bardzo bogata w informacje o produktach oraz artykuły.
Awatar użytkownika
FranzishekL

Jeśli chodzi o urządzenia chłodnicze Lublin proponuje wiele rodzajów urządzeń, w zależności od prowadzonej działalności czy też ze względu na oczekiwane zastosowanie. Na stronie internetowej: http://www.romanek.pl/oferta/chlodnictwo znajdziesz oferowane urządzenia chłodnicze, a także opis każdego z nich. W ten sposób możesz dobrać odpowiednie urządzenie do pożądanego zastosowania.
Awatar użytkownika
MałgorzataAgatowska

A Ty jakiego urządzenia chłodniczego szukasz?
król

Agregatu chłodniczego. Ale po wizycie na stronie internetowej, chyba nie muszę szukać dalej. Strona jest prowadzona starannie, więc myślę, że mam do czynienia z profesjonalistą. Oferta także jest bardzo duża, co mnie cieszy. Zostało mi tylko wybrać agregat konkretnego producenta. Tutaj już nie mam pomysłu, co wybrać. Czy ktoś z Was mi doradzi?
Awatar użytkownika
piekielny_toster

Ja przede wszystkim zajrzałbym do portfolio. Może tam znajdziesz agregat, który Ci się spodoba. Polecam także pliki do pobrania, można tam znaleźć katalogi produktów, myślę że odnośnie agregatów też się coś znajdzie.
gepard

My z mężem posiadamy agregat produkcji Bitzer i polecamy tę firmę każdemu, kto szuka profesjonalisty w branży chłodniczej. Produkty są dobrej jakości, dobrze chłodzą, nie wyglądają odpychająco. Agregat jest również objęty gwarancją, co dla nas było bardzo istotne. Polecam każdemu!
Lajkownia

Wróć do Problemy każdy ma