W jakim sklepie zaopatrujecie się w urządzenia chłodnicze w Lublinie?


Witam wszystkich forumowiczów. Czy ktoś z Was korzysta z urządzeń chłodniczych? Chyba w zależności od zastosowania i oczekiwań wybiera się odpowiednie urządzenie, jednakże mam nadzieję, że uzyskam tutaj wartościowe informacje.
Awatar użytkownika
piekielny_toster
 
Posty: 138
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:24

Ja prowadzę własną działalność – sezonowo sprzedaję ryby na plaży oraz burgery, kebaby, generalnie taki mały biznes gastronomiczny. Bez urządzeń chłodniczych się nie obejdzie. Nie mogłem się zdecydować na konkretny produkt, konkretnego producenta, więc poradziłem się specjalisty na stronie Romanek.pl. Strona internetowa jest bardzo bogata w informacje o produktach oraz artykuły.
Awatar użytkownika
FranzishekL
 
Posty: 172
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:23
Lokalizacja: Bartoszyce

Jeśli chodzi o urządzenia chłodnicze Lublin proponuje wiele rodzajów urządzeń, w zależności od prowadzonej działalności czy też ze względu na oczekiwane zastosowanie. Na stronie internetowej: http://www.romanek.pl/oferta/chlodnictwo znajdziesz oferowane urządzenia chłodnicze, a także opis każdego z nich. W ten sposób możesz dobrać odpowiednie urządzenie do pożądanego zastosowania.
Awatar użytkownika
MałgorzataAgatowska
 
Posty: 111
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:28
Lokalizacja: Katowice

A Ty jakiego urządzenia chłodniczego szukasz?
król
 
Posty: 46
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:38

Agregatu chłodniczego. Ale po wizycie na stronie internetowej, chyba nie muszę szukać dalej. Strona jest prowadzona starannie, więc myślę, że mam do czynienia z profesjonalistą. Oferta także jest bardzo duża, co mnie cieszy. Zostało mi tylko wybrać agregat konkretnego producenta. Tutaj już nie mam pomysłu, co wybrać. Czy ktoś z Was mi doradzi?
Awatar użytkownika
piekielny_toster
 
Posty: 138
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:24

Ja przede wszystkim zajrzałbym do portfolio. Może tam znajdziesz agregat, który Ci się spodoba. Polecam także pliki do pobrania, można tam znaleźć katalogi produktów, myślę że odnośnie agregatów też się coś znajdzie.
gepard
 
Posty: 36
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:39

My z mężem posiadamy agregat produkcji Bitzer i polecamy tę firmę każdemu, kto szuka profesjonalisty w branży chłodniczej. Produkty są dobrej jakości, dobrze chłodzą, nie wyglądają odpychająco. Agregat jest również objęty gwarancją, co dla nas było bardzo istotne. Polecam każdemu!
Lajkownia
 
Posty: 36
Rejestracja: 14 cze 2016, o 13:23


Wróć do Problemy każdy ma

cron