Pierścionek zaręczynowy z brylantem czy z cyrkoniami?


Hej, stara sprawa, ale jednak mnie nurtuje.. Chłopak z którym już nie jestem oświadczył mi się i dał pierścionek z dużym oczkiem, powiedział że brylant. Przy rozstaniu nie poprosił o jego zwrot co mnie zdziwiło, jestem honorowa i chciałam mu go oddać, ale powiedział że mu na tym nie zależy, dał mi go więc jest mój. Teraz chciałam oddać go do lombardu i okazało się, ze to cyrkonia. Tak z ciekawości według was pierścionek powinien być z brylantem, czy cyrkonia też jest przyjęta? Bo mnie zabolało to że mnie były oszukał.
balińska
 
Posty: 61
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:45

Przede wszystkim, to nie powinien był kłamać. Jak nie chciał już mówić że z cyrkonią, to trzeba było nic nie mówić. Moim zdaniem pierścionek ma wyrażac uczucie, nie ważne jaki jest, ważne są intencje.
putinka
 
Posty: 57
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:48

ja mam z prawdziwym brylantem, dostałam nawet certyfikat i jestem mega zadowolona :)
sissy
 
Posty: 44
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:49

no właśnie pierścionek zaręczynowy.. tak to ładnie brzmi ale nie wiadomo jaki wybrać. Tez z tym miałem problem doradził mi kolega, że każda kobieta chce się czuć wyjątkowo, no i taki pierścionek daje się tylko raz w życiu, i wybrałem jeden z tych http://virago.sklep.pl/28-pierscionki-z-brylantami. Uznałem że pierścionki zaręczynowe z brylantem są najbardziej odpowiednie w tak ważnej dla dwójki ludzi chwili. Poza tym słyszałem, ze związek jest tak trwały jak trwały jest pierścionek zaręczynowy :) A brylanty długo wytrzymają :) Chyba moja pani powinna być zadowolona?
Awatar użytkownika
piekielny_toster
 
Posty: 138
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:24

Wiecie, tak to jest że się tylko mówi, że nie ważne jaki, z jakim oczkiem, duży, mały, tani, drogi.. Ale każda z nas po cichu liczy że ten pierścionek będzie wyjątkowy, że będzie zwieńczeniem związku :)
warszawianka
 
Posty: 51
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:53

jak pierścionek zaręczynowy to tylko z brylantem. Coś się chyba nam należy raz w życiu z tej prawdziwej biżuterii..
Lajkownia
 
Posty: 36
Rejestracja: 14 cze 2016, o 13:23

Ja kupiłem z prawdziwym brylantem. Studiowałem w tym czasie, więc ostro oszczędzałem przez kilka miesięcy, ale narzeczona była zachwycona i z dumą pokazywała wszystkim pierścionek. Uwieżcie, że wynagrodziło mi to pół roku życia w skrajnej biedzie, hehe.
Ras
 
Posty: 26
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:34


Wróć do Problemy każdy ma

cron