Gdzie znajdę przejrzysty słownik pojęć SEO?

jak w temacie, wiecie może gdzie warto szukać dobrego słownika seo? Zależy mi na tym, żeby był w miarę aktualny i po prostu zrozumiały dla każdego. Hasła z dużym przekrojem, od takich pozornie banalnych, przez te naprawdę złożone. Coś dla amatora, po prostu.
Awatar użytkownika
2strona_lustra

ja znalazłam dobry słownik pojęć SEO na tej stronie internetowej https://www.grupa-tense.pl/slownik-pojec-seo/ i mogę Ci go polecić. głupio przyznać, ale nie miałam pojęcia o znaczeniach bardzo wielu słów… a oni tam ładnie to wyjaśnili. Pytasz, bo chcesz sama pozycjonować?:)
Awatar użytkownika
LadyDominique

nie, bałabym się.:D jako ktoś, kto nie ogarnia nawet jak działa CMS i Wordpress, mogłabym dosyć namieszać. Ale jestem otwarta na nową wiedzę i po prostu chciałabym mieć lepszą orientację w marketingu internetowym. To mi się może bardzo przydać. Rodzice mają małą firmę, ale trzymają się średniowiecznych zasad, zero Internetu – fajnie byłoby kiedyś otworzyć ten biznes na świat. Mieliby więcej klientów.
Awatar użytkownika
2strona_lustra

spróbuj przekonać rodziców, że warto, reklama w sieci naprawdę potrafi bardzo usprawnić biznes… przedstaw im wizję emerytury na bogato.:D ale to jest fakt, że wielu ludzi, szczególnie tych ze starszych pokoleń, jak jeszcze Internet nie był koniecznością, ma problem z przejściem do nowoczesnego marketingu.
król

właśnie, bo przecież kiedyś tego nie było i też się firmy rozwijały. Niestety to był zupełnie inny rynek. A jeżeli rodzice nie chcą sami się w to mieszać – zawsze możecie wynająć agencję, która całą reklamę ogarnie za was, nie trzeba się tykać bezpośrednio. Sama nie bardzo lubię reklamowanie się w social media i drażni mnie dodawanie lajków i patrzenie co jest klikalne.;)
Lajkownia

zobaczymy, będę z nimi rozmawiać.:D
Awatar użytkownika
2strona_lustra

powodzenia.;) w ogóle jeśli szykuje się wam taki rodzinny biznes z pokolenia na pokolenie to jest w tym ogromny potencjał. To jest po prostu w modzie, doświadczenie, dziedzictwo.;)
Lajkownia

Wróć do Problemy każdy ma