Ozdoby na ścianach.

Ozdoby na ścianach.
12 lip 2018, o 09:41

W dzisiejszych czasach ludzie stawiają na design w chatach. Należy tylko przejrzeć różnorakie magazyny dekoratorskie, a tam znajdziemy mnóstwo ofert na ozdobienie naszych ścian. Sama z tego korzystałam kiedy chciałam ozdobić naszą sypialnię. W końcu w necie udało mi się trafić na pewien sklep internetowy, w którym znalazłam ładny obraz do sypialni. To było właśnie to czego szukałam. Od razu zakupiłam. Powiem, że obraz w rzeczywistości prezentował się jeszcze śliczniej niż na zdjęciu. Zawiesiłam go w honorowym miejscu w sypialni. Muszę przyznać, że jestem szczęśliwa. Taka niewielka rzecz, a tyle sprawiła radości. Możliwe, że niedługo jeszcze kupię sobie lustro. : P
Awatar użytkownika
MałgorzataAgatowska

Ozdoby na ścianach.
12 lip 2018, o 09:54

Powstało bez liku interesujących sposobów na dekorację ścian. W mojej kwestii sprawdziły się bombowo nowoczesne lustra. Ubóstwiam lustra, no więc w mojej chałupie nie mogło tego zabraknąć. Mam przestronne pomieszczenia i uznałam, że na klatce schodowej powiesiłam lustro. Dla niektórych to może się wydawać zbyt szalone, ale dla mnie nie. Oprócz tego u mnie na ścianach znajdują się przeróżne płaskorzeźby. Jestem zwolenniczką rzeźby, więc w tej sprawie długo nie musiałam myśleć. Od dawna uważałam, że dobrze udekorowany dom przyciąga ludzi. Moi przyjaciele co trochę zachwycają się moim mieszkaniem. Wiele przyjaciół mi zazdrości tych dekoracji. : D
Awatar użytkownika
2strona_lustra

Ozdoby na ścianach.
12 lip 2018, o 11:11

Multum osób kusi się na przeróżne ozdoby swoich ścian. Dawniej pozostawione je bez dekoracji. Byle gdzie jedynie znalazł się jakiś obraz czy coś w tym rodzaju. Ja sobie powiedziałam, że jeśli będę miała swoje mieszkanie to z pewnością udekoruję je stylowo. I tak zrobiłam. Jakiś czas temu ozdobiłam ściany w swoim salonie oraz sypialni. Teraz zastanawiałam się co mogłabym dać do przedpokoju. Szukałam długo rozwiązania, aż któregoś dnia w gazecie dla mieszkań znalazłam awangardowe lustro srebrne. Od razu zamówiłam je. Powiem szczerze, że w tym momencie mój korytarz prezentuje się super. Coś bombowego. : D
Lajkownia

Ozdoby na ścianach.
12 lip 2018, o 13:38

Zwierciadła są w porządku, o ile jest się odpowiednio ładnym :-P A przechodząc do konkretów, w moim domku od miesiąca można znaleźć oryginalne lustro ozdobne i wybitnie w/w każdemu gościu się widzi. A szczególnie mojej drugiej połówce, która permanentnie podziwia własne oblicze i czyni jakieś chorobliwe grymasy mimiczne :D Cóż, słaba płeć… Gdyby to była moja decyzja, zamówilibyśmy najprawdopodobniej niemiecką pilarkę, ale wiadomo, kto został mianowany władcą tego domostwa :>
król

Wróć do Problemy każdy ma