Sklep modelarski dla zapaleńca.

Witam wszystkich. Z zawodu jestem korposzczurem, ale z hobby modelarzem. Mam piękną kolekcję, ale brakuje mi kilku okazów. Jeden z nich – model Mig Jimenez. Gdzie mogę go znaleźć? Z moich poszukiwań wynika, że srednio z dostępnością. Gdzie znajdę to na pewno?
Awatar użytkownika
FranzishekL

No ładnie, to ty w ogóle masz czas na tego typu rzeczy? Rispekt. A tak na poważnie, to czukałeś w sklepie agtom.eu? Tam jest mnóstwo rzeczy, może nawet i ten model, którego ty szukasz. Wejdź lepiej i zobacz zanim się całkowicie załamiesz.
Awatar użytkownika
piekielny_toster

Widziałem to o co pytasz. Ja właśnie ostatnio tam kupiłem to: http://agtom.eu/1083_humbrol i powiem, że nie mogę nic złego na nich powiedzieć. Jakość fajna, ceny naprawdę spoko. Wiem, że niektórzy lubią kupować osobiście, ale moim zdaniem, jesli sklep jest naprawdę dobry to nie trzeba się niepotrzebnie bać.
Awatar użytkownika
WiktorSłonimski

Akurat z kupowaniem w internecie nie mam żadnego problemu, bo nawet spożywkę robię w ten sposób. Wielka niespodzianka, średnio u mnie z czasem :) Fajnie, dzięki za linka, na pewno sobie zobaczę co i jak. Być może jeszcze uda mi się coś odkupić do kolekcji Italeri, wtedy to chyba nabrałbym nowej chęci do życia i nawet do chodzenia do pracy.
Awatar użytkownika
FranzishekL

Nie wiem czy to możliwe w twojej sytuacji. Chyba, że jeszcze cię nie wciągnęlo do końca. Ale żarty zartami, przynajmniej masz jako taką pewnośc zatrudnienia zamiast mnie freelancera, który musi się bić o każde zlecenie i potem jeszcze klientowi tłumaczyć dlaczego strona internetowa nie kosztuje 100 zł. Ech, życie... :)
Awatar użytkownika
piekielny_toster

Wróć do Hobbyści i pasjonaci