Tani sklep rowerowy - polećcie jakiś.

Mając dużą rodzinie to bardzo wielka radość, ale jak się ostatnio okazało także kłopot :))) Podczas ponownego uruchamiania rowerów wyszło na to, żę trzeba wymienić co najmniej kilka elementó w każdym z nich. Jeśli wziąć pod uwagę, że tych roweró jest 5 to sami sobie możecie wstępnie policzyć ile mnie to może kosztować. Dlatego bardzo Was proszę, jeśli znacie jakiś dobry i tani sklep z częściami samochodowymi to napiszcie gdzie go można znaleźć :)))
Awatar użytkownika
trójkątny180

No współczuje, bo ta ilość porażą, a jak do tego macie jeszcze jakieś rzadko spotykane rowery to całkiem może być problem. Ale sytuacja nie jest beznadziejna, bo wsklepie Rowerowy Raj można znaleźć części do niemal każdego rodzaju roweru i nie tylko z resztą do rowerów. Szczególnie duży asorytment znajdziesz w grupie akcesoriów :)))
Awatar użytkownika
FranzishekL

No to świetna wiadomość, już widzę, żę wydatki będą dużo mniejsze :)))
Awatar użytkownika
trójkątny180

No chyba, że rodzinka zainteresuje się jeszcze sporą grupą gadżetów, które świetnie wyglądają w czasie jazdy.
balińska

I dla tych, którzy kochają czystą jazdę rowerem, jak i dla tych którzy lubią błysnąć w czasie jazdy polecam zajrzeć tutaj http://rowerowy-raj.pl/, czyli do sklepu, w którym jest wszystko i dla wszystkich. To najlepszy i najlepiej wyposażony sklep rowerowy tanio i przyjemnie kupicie tam coś dla siebie, jak i dla swoich bliskich.
sissy

Musicie pamiętać, że jeśli planujecie przejażdżki rowerwami po sezionie zimowym, to najpierw trzeba dobrze sprawdzić swoją maszynę, czy nie ucierpiała podczas przerwy. Wtedy też można wyruszyć w trasę...
gepard

Ja jeszcze całiem niedawno myślałem, że żeby robić jakieś zaminy w swoim rowerze, to powinien się na nim jakość szczególnie znać. A kupując części we wspomnianym sklepie dostaję po prostu całą instrukcję, która pozwala mi na rozpoczęcie prac z poziomu amatora. Wszystko jest tak opisane, że nie ma problemu z odpowiednim prowadzeniem remontu w domowych warunkach.
gekon

Wróć do Hobbyści i pasjonaci