Szkolenie dla pracowników firmy, u kogo?

Witajcie kochani. Wraz z rozwojem działalności i coraz to większą liczbą przetwarzanych danych potrzebuje firmy która wyszkoli moich pracowników z ochrony danych osobowych. Wiem że z taką ilością danych mogę spodziewać się szybkiej kontroli a chcę mieć wszystko dopilnowane. Kogo mi polecicie?
Awatar użytkownika
LadyDominique

Z ochrony danych mówisz? Nie znam nikogo takiego :D Szukałem przed chwilą jakiś ciekawych informacji na ten temat ale jak widzę że prawie każdy wpis na stronach na ten temat jest pisany podręcznikowo to chyba nie chcę wiedzieć o co w tym chodzi ;)
Awatar użytkownika
usilnyRoman

Fakt, zawód jest na tyle młody że jeszcze owiany nutą tajemnicy. Wysyłam namiary na firmę ze szczecina która zajmuje się bezpieczeństwem informacji. Firma prowadzi też szkolenia z tego zakresu albo audyty jeżeli chcesz sprawdzić jak to wygląda u ciebie.
gekon

Mam jedną taką firmę i zaraz wysyłam link do ich strony. Najlepiej będzie wysłać pracowników na szkolenie potwierdzone jakimś certyfikatem. Ogólnie zawód młody i jak na razie nie wielu pracodawców wie że mają obowiązek powołać kogoś takiego.
balińska

Znam jedną firmę ale jest ona ze stolicy. Wysyłałem tam już trzech pracowników na szkolenie i będę robił to za każdym razem kiedy będę musiał zwiększać ilość osób zatrudnionych w tym dziale ;) Namiary masz już na priv.
król

Wróć do Siła edukacji