Czy coaching biznesu przynosi jakies rezultaty?

Cześć! Od ponad 10 lat prowadzę swoją firmę. Radzę sobie nieźle, z małego biznesu rozwijanego po godzinach w garażu udało mi się rozwinać do przedsiebiorstwa zatrudniajacego ponad 30 osób. Mimo to chciałbym osiągnąć jeszcze wiecej ale zauważam że coś coraz bardziej mnie blokuje. Nie potrafię zlokalizować przyczyny ale czuje sie jakbym utknął pod jakims szklanym sufitem. Moje przychody stoją w miejscu, nie narzekam na brak kreatywności ale moje starania są coraz bardziej nieefektywne. Nowe pomysły generują coraz wieksze koszty. Zastnawiam się nad przejściem szkolenia z biznesu, albo czegoś z tej materii, ale nie jestem do końca przekonany czy to aby skuteczne. Może ktoś mógłby się wypowiedzieć na ten temat?
król

Dotarłeś najwyraźniej do granicy swoich obecnych możliwości. Nie oznacza to oczywiscie ze na niej zostaniesz, musisz zmienić sposób myślenia o pewnych kluczowych czynnikach, spojrzeć świeżo na pewne zagadnienia no i oczywiście udać się na dobry coaching biznesu. Mi tez wydawało się że skoro tyle sama osiągnęłam to ze wszystkim sobie poradzę ale prawda jest taka że im dalej w las tym większej ilości ludzi do współpracy potrzebujesz żeby sie nie zgubić. To tylko moje zdanie ale myślę że bardzo rozsądne, pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
LadyDominique

Często bywam na różnych szkoleniach i zawsze staram sie stosować nabytą wiedzę w praktyce. Nie chcę być magazynem wiedzy ale odnosić sukcesy, dlatego wszystko co mnie zainteresuje i czego sie naucze od razu sprawdzam. Mam dosyć duże doświadczenie w samorozowoju i musze ci powiedzieć że szkolenia dają więcej niż jakiekolwiek ksiązki, artykuły czy inne materiały. Najlepiej spotkać się z trenerem w 4 oczy i pogadać. Progres jest niesamowity.
ninja

Którego trenera polecacie do spraw typowo biznesowych?
król

Również byłem na wielu szkoleniach, najwięcej wyniosłem stąd - http://michallegowski.pl/mentoring/ . Przesłałem od razu link o mentoringu bo uważam te forme nauki za najbardziej efektywną. Możesz omówić w zasadzie wszystko i prosić o pomoc w każdej kwestii, dzieki czemu kazdy indywidualny przypadek znajduje rozwiazanie, pozdrawiam.
Mirosł4w

Wróć do Siła edukacji