Gdzie warto udać się w Gdańsku na szkolenia sprzedażowe?

Moi klienci uskarżają się na niekompetencję pracowników, a dodatkowo zarzucają im, że są nieprzyjemni. Szczerze mówiąc, nie wiem, gdzie leży problem, fakt, że pracujące u mnie osoby są dosyć młode, może jeszcze nie mają należytej ogłady… Ae nie chcę ich przekreślać. Może da się ich wysłać na jakieś szkolenia? Interesowałby mnie Gdańsk, jakby się znalazły jakieś warsztaty sprzedażowe.
Wynnna

Na siłę nikogo nie nauczysz savoir vivre’u. Kulturę po prostu wynosisz z domu, a nie na szkoleniach.
Awatar użytkownika
usilnyRoman

Z jednej strony racja, że dobrych manier uczymy się w domu, ale dzisiejsza młodzież po prostu czasem potrzebuje pozytywnego kopa, że ktoś chce im pomóc. Może i rzeczywiście na szkolenie ich wysłać? O ile wiem, to na Perspecta.pl można się więcej dowiedzieć o takich specjalistycznych szkoleniach. Możesz tam zajrzeć.
Awatar użytkownika
trójkątny180

Też uważam, że warto im dać szansę i pokazać, że da się inaczej. Też zresztą bym nie powiedziała, że to brak kultury, bo jak ich obserwowałam, to nie brakuje im jej raczej, a bardziej pewności siebie w tej sprzedaży. Może po takich szkoleniach byłoby z nimi lepiej?
Wynnna

A już myślałam, że tylko ja taka dziwna jestem, że daję szansę ludziom :) Miałam podobny problem, choć to nie w Gdańsku, ale też korzystałam z pomocy tej firmy, co kolega wspomniał. Po tym, jak znalazłam ich stronę, tj. http://perspecta.pl/szkolenia/sprzedazowe-i-handlowe/ byłam zdecydowana nawet do nich jechać z pracownikami. Jednak na szczęście przyjechali specjalnie z trójmiasta do Szczecina dla nas. Myslę, że jeśli chodzi o szkolenia sprzedażowe Gdańsk ma najlepszą ofertę w kraju. Tym bardizej, że specjaliści z tej firmy dojezdżają do każdego miasta w Polsce :)
Lajkownia

Wróć do Siła edukacji