Szukam sprawdzonego coacha w Warszawie

Hej. Chciałabym nawiązać współpracę z uznanym coachem w Warszawie. Czy znacie kogoś takiego godnego polecenia?
Awatar użytkownika
West-falka

Ja znalazłam dobrego coacha w Warszawie za pośrednictwem Internetu. Do skorzystania z oferty akurat tego coacha przekonał mnie jego opis zamieszczony na stronie internetowej trainbrain.com.pl/2016/10/17/na-co-warto-zwrocic-uwage-przy-wybieraniu-szkolenia/. Przede wszystkim spodobał mi się program szkoleniowy tego coacha, a także to, że jego oferta jest adresowana do małej grupy uczestników, takiej, która liczy od około 8 do 16 osób.
Awatar użytkownika
zmiętaKartka005

Ja również współpracowałam z firmą coachingową trainbrain.com.pl i jestem bardzo zadowolona z efektów naszej kooperacji. Również uważam, ze dużym plusem tej firmy jest jasno okreslony program szkoleniowy i nieduża liczebność grup szkoleniowych. Ważną zaletą jest także doświadczenie coachów reprezentujących tę firmę. Sa to osoby, które mają duże rozeznanie w swojej dziedzinie i potrafią przekazać swoją wiedzę w fajny, nieszablonowy sposób.
warszawianka

Zgadzam się z Tobą. Coach, z którym ja współpracowałam, wyróżnia się bogatym doświadczeniem oraz kompetencjami potwierdzonymi prestiżowym certyfikatem ICF. Poza tym uważam, że jest to osoba warta zaufania.
Awatar użytkownika
zmiętaKartka005

W takim razie ja również najprawdopodobniej skontaktuje się z poleconą przez Was agencją coachingową i nawiążę współpracę z doświadczonym coachem z tej agencji.
Awatar użytkownika
West-falka

Wróć do Siła edukacji