Sklep z przewodnikami po stolicach Europy

Bardzo proszę o polecenie mi sprawdzonego (!) sklepu z przewodnikami w formie papierowej po największych miastach Europy. Obrałam sobie za cel zwiedzić wszystkie stolice, przynajmniej w zasięgu Unii Europejskiej i chcę się czegoś najpierw o nich dowiedzieć, co warto obejrzeć itd., czego nie robić, jakich dzielnic unikać, etc. Pierwsza wycieczka jest już „zaklepana”, jadę za 3 tygodnie do Wiednia, także czas raczej nagli. Dzięki.
Awatar użytkownika
2strona_lustra

Zobacz sobie w Triptelniku (triptelnik.pl), może akurat mają przewodnik po Wiedniu. Ja w tej księgarni od czasu do czasu kpuję książki podróżnicze, nie zawiedli mnie jeszcze nigdy. I ceny całkiem przyjemne.
Awatar użytkownika
West-falka

Dobra, czyli nie będzie niespodzianek w stylu „akurat nie mamy tej książki na stanie, dostarczymy ją za miesiac czasu” albo „ta pozycja się wyczerpała, nakład nie będzie wznawiany”? Miałam już tak kilka razy, dlatego pytam. Cierpliwość mi się skończyła, by tak próbować na oślep…
Awatar użytkownika
2strona_lustra

Nie wypowiem się za wszystkich klientów, bo raz, że ich nie znam, a dwa, że nie mam takich kompetencji… tak czy owak ja nie miałam z tym sklepem żadnych problemów. Wspomne jeszcze, że nawer ich antykwariat książki oferuje całkiem fajne, warto tam czasem zajrzeć, bo ceny niższe, a stan b. dobry. Mogę polecić.
Awatar użytkownika
West-falka

Wróć do Na turystycznych szlakach