Góry czy morze?

Góry czy morze?
5 kwie 2016, o 02:29

Hej, wbrew pozorm nie jest to zabawa w X czy Y. Chciałam po prostu zapytać, gdzie wolicie spędzać urlop. W górach, czy nad morzem. Dlaczego?
Awatar użytkownika
MałgorzataAgatowska

Góry czy morze?
5 kwie 2016, o 03:37

Jeśli chodzi o mój urlop, to wolę góry. Jestem osobą aktywną, która lubi uprawiać sport, a wspinaczka po górach czy też sporty zimowe sprawia mi ogromną przyjemność. Mój narzeczony też podziela moje zainteresowania dlatego lubimy razem wyjeżdżać.
Awatar użytkownika
FranzishekL

Góry czy morze?
5 kwie 2016, o 05:52

Ja wolę morze. Zdecydowanie. Chociaz, mogę powiedzieć że wolę wodę, ogólnie. Nie muszę jechać do Trójmiasta. Lubię też osady agroturystyczne, na przykład: http://www.brzezina-agroturystyka.pl/wczasy-nad-jeziorem/ . Byłam w tym miejscu więc mogę potwierdzić, że Brzezina-agroturystyka jest idealna nie tylko do wypadów we dwoje, ale można tam się wybrać również samemu lub z przyjaciółmi.
putinka

Góry czy morze?
5 kwie 2016, o 08:44

: Ja swoją narzeczoną zabrałem na wypad w domkach nad jeziorem w Wielkopolsce i tam się jej oświadczyłem. Teraz planuję wybrać się z nią tam w rocznicę ślubu. Myślę, że będzie bardzo szczęsliwa, gdy zrobię jej taką niespodziankę.
Awatar użytkownika
FranzishekL

Góry czy morze?
5 kwie 2016, o 10:55

Wow! Co za pomysłowość. Oświadczyny w ośrodku agroturystycznym muszą być na maksa wyjątkowe. Kobieta nie jest zestresowana, przemęczona pracą i codziennymi obowiązkami, tylko jesteście sobie na urlopie, zrelaksowani.. i dostaje taką wiadomość. Ale jej zazdroszczę.
warszawianka

Góry czy morze?
5 kwie 2016, o 12:06

Też chciałabym, aby mój facet oświadczył mi się w takich warunkach. Na pewno jest to wyjątkowe i fascynujące przeżycie, w takich okolicznościach sielskich.
warszawianka

Wróć do Na turystycznych szlakach