Najlepsze biura podróży w Polsce

Siemanko, zastanawiam się które biura podróży są godne zaufania, a które nie koniecznie. chciałbym pojechać na wakacje, ale zależy mi na bezpieczeństwie. Może są jakieś lepsze i gorsze miejsca? Szukałem list dobry i złych firm ale nic takiego nie znalazłem.
gekon

Według mojego skromnego zdania Prestige Travel jest bezkonkurencyjny. Maja naprawdę genialne oferty. Do tego zawsze podchodzą indywidualnie do potrzeb klienta i proponują odpowiednie opcje. Inne wakacje będą dla kogoś kto lubi zwiedzać, a inne dla kogoś kto chce się poopalać na plaży, a wieczorem pograć w kasynach. Zupełnie inne wakacje wybierze rodzina z trójką dzieci. ta różnorodnośc ofert najbardziej do mnie przemawia.
król

Podczepiam się pod pytanie gdzie jechać :P
Lajkownia

Jeżeli chodzi o wakacje Kreta jest idealna by odpocząć od codziennych obowiązków. Poza tym greckie potrawy są wyborne.
ninja

Wyspa Kos wymiata. Tu znajdziesz ofertę http://www.prestigetravel.pl/wczasy,Grecja-Kos. Tam można zobaczyć jak naprawdę żyją Grecy. To jest piękne życie. Dużo bym dał by się z nimi zamienić. Wyluzowanie, nigdzie nie gonią. Nie są zestresowani. W południe popijają kawę i rozmawiają ze znajomymi godzinami.
król

Tak, cała Grecja jest piękna.
warszawianka

Wróć do Na turystycznych szlakach